TÜRKÇE ENGLISH

COPPER SLIP SPG 20

COPPER SLIP SPG 20

Copperslip SpG 20 Montaj Macunu aşırı sıcaklık, basınç ve korozyon nedeniyle oluşan yüksek ergimeye ve hasarlara karşı koruma sağlamak için özel olarak formüle edilmiş antioksidan, korozyon inhibitörü ve ultra saf bakır parçacıkları ( en az % 20 ağırlıkça ) içeren yüksek performanslı kuru yağlayıcıdır.

 Özellikleri

• Antisize Özellik: Metallerin birbirine kaynamasını önleyerek daha sonra yapılan demontajlarda sorun yaratmaz.
• Mükemmel Kayma Eğilimi: İhtiva ettiği molibden ve grafit sayesinde de kaplanmış yüzeyler arasındaki kayma hareketini daha da kolaylaştırır.
• Mükemmel Metal Kaplama Özelliği: Bünyesinde yüksek oranda bulunan bakır gibi yumuşak metal kombinasyonu ile yüzeyde metal kaplaması yapar.
• Mükemmel Sarma Performans, Aşınmaya Karşı Koruma Performansı: Sarıcıdır. Kaplayıcı ve kaydırıcı malzemelerin yüzeyde kalıcı olabilmelerini sağlayabilmek için sarıcılık özelliği özel katkılarla arttırılmıştır. Bu özelliklerden dolayı Copperslip, sürtünen yüzeylerdeki mikroskobik çıkıntıların sebebiyet verdiği soğuk kaynak ve aşınma olayına mani olur. Rahat bir kayma ve yuvarlanma hareketi sağlar.
• Genleşme, Sürtünme ve Basınca Karşı Yüksek Direnç Özelliği: Yüzeylere sürüldüğünde hiçbir zaman sertleşmeyen ve hep yumuşak kalan bir zar olarak kalır ve yüzeydeki genleşme, daralma, basınç gibi değişimler Speedol Copperslip’i yerinden söküp atamaz. Copperslip, aşınmayı azaltır, yüksek sürtünmeli ve burgulu yerlerde montaj işlemini kolaylaştırır.

Teknik Özellikleri

SABUN CİNSİ

-

Sabunsuz

RENK

-

Bakır

NLGI DERECESİ

-

2-3

DAMLAMA NOKTASI, °C

ASTM D 566

Damlamaz

ISI ALTINDA YAĞ FİLMİNİN DAYANIMI , °C

-

-30 °C, +1100 °C

ÇALIŞMA SICAKLIĞI, °C

-

>200

* Yukarıdaki veriler tipik değerler olup üretimden üretime değişebilir.


REV00 MAYIS 2021 

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.