TÜRKÇE ENGLISH

SENTETİK GRESLER

Speedol Sentetik Yapılı yağlama gresleri, kalınlaştırıcıları lityum kompleks metal sabunu ve mineral yağ baz yağlarına ester yapılı sentetik bazlar eklenerek formüle edilen, içerisinde kullanılan performans ve katı yağlayıcı katkılarına göre yüksek basınç (EP) ve EP+MoS₂ katkılı çeşitleri bulunan, pas, ısı ve yük taşıma mukavemetleri güçlü, ortamdaki suyu bünyelerine alabilme özelliğine sahip, satıhlara yapışan, lifli yapıda, yüksek sıcaklık ve basıncın bulunduğu ve suya karşı yüksek dayanımın istendiği tüm yağlama noktalarında kullanılmak üzere geliştirilmiş sentetik yağ katkılı yağlayıcılardır.

SLK SENTETİK GRES

SLK Sentetik Gres

Geniş uygulama alanına sahip, üstün performanslı içeren, lityum kompleks sabunlu sentetik grestir. Yüksek kalitede sentetik yağ yüzdesiyle üretilmiş özel bir grestir.

SLKM SENTETİK GRES

SLKM Sentetik Gres

Geniş uygulama alanına sahip, üstün performanslı, katı yağlayıcı olarak MoS₂ ve Grafit içeren, lityum kompleks sabunlu sentetik grestir. Yüksek kalitede sentetik yağ yüzdesiyle üretilmiş özel bir grestir.

SPEED AIR GREASE FSX 100

Speed Air Grease FSX 100

SPEED AIR GREASE FSX 100, özel sentetik baz yağlar ve yüksek kaliteli lityum kompleks kalınlaştırıcının özellikleri ile birleştirilmiş aşırı sıcaklıklarda çalışan üstün performanslı kırmızı renkli bir grestir. Sentetik yağların parafin içermeyen yapıları ve mineral yağlarla kıyaslandığında düşük sürtünme katsayısı, düşük sıcaklıklarda mükemmel pompalanabilirlik ve çok düşük sıcaklıkta ilk başlatma sağlamaktadır. 

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.