TÜRKÇE ENGLISH

TRAKTÖR ve TARIM MAKİNELERİ YAĞLARI

MULTI-TRAK 426 (UTTO)

MULTI-TRAK 426 (UTTO)

MULTI-TRAK 426, aktarma organları ve hidrolik yağ taleplerini karşılamak veya bu talepleri geçmek için tasarlanmış ekstra yüksek performanslı çok amaçlı traktör yağıdır. Geniş bir yelpazedeki ortam ve çalışma koşullarında bulunan tarım ve ticari traktörlerin performans taleplerinin karşılanması için tasarlanmıştır.

MULTI-TRAK 422 (UTTO)

MULTI-TRAK 422 (UTTO)

 

MULTI-TRAK  422, traktör ve iş makinelerinin transmisyon, hidrolik ve yağ banyolu fren sistemlerinde kullanılmak amacıyla tasarlanmış ekstra yüksek performanslı, çok amaçlı traktör yağıdır.


MULTI-TRAK 20W40 (UTTO)

MULTI-TRAK 20W40 (UTTO)

MULTI-TRAK 20W40, aktarma organları ve hidrolik yağ taleplerini karşılamak veya bu talepleri geçmek için tasarlanmış ekstra yüksek performanslı çok amaçlı traktör yağıdır. Geniş bir yelpazedeki ortam ve çalışma koşullarında bulunan tarım ve ticari traktörlerin performans taleplerinin karşılanması için tasarlanmıştır.

SUPER-TRAK 15W40

Super-Trak 15W40

Super-Trak 15W/40, traktör ve iş makinelerinin karterlerinde kullanılmak üzere harmanlanmış yüksek kaliteli dört mevsim kullanılan motor yağıdır.

SUPER-TRAK 20W50

SUPER TRAK 20W50

Super-Trak 20W/50, traktör ve iş makinelerinin karterlerinde kullanılmak üzere harmanlanmış yüksek kaliteli dört mevsim kullanılan motor yağıdır.

BIÇKI YAĞI (PARAFİNİK B)

BIÇKI YAĞI (Parafinik B)

Ağaç kesme makinalarında ve zincirli testerelerde kullanılmak üzere kaliteli parafinik yağlarda özel paket katık ilavesi ile iki zamanlı motorlarda kullanılmak üzere üretilen üstün kaliteli bir yağdır. Genellikle yağ-yakıt oranı 1/18 ve 1/53 arasında değişirken, uygun yağ-yakıt karışım oranı makine üreticilerinin önerilerine göre belirlenmelidir.

BIÇKI YAĞI (AROMATİK S)

BIÇKI YAĞI Yağı (Aromatik S)

Speedol Bıçkı Yağı, ağaç kesme işlemlerinde kullanılan iki zamanlı bıçkı makinelerinin motorlarının ve zincirlerinin yağlanması için geliştirilmiş mükemmel yağlayıcılık özelliğine sahip aromatik esaslı bir yağdır. Müşteri isteğine bağlı olarak mazot ile karıştırılarak kullanılabilir.

PAMUK TOPLAMA MAKİNESİ GRESİ

PAMUK TOPLAMA MAKİNE GRESİ

Pamuk toplama makinelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, aşırı basınç (EP), aşınma önleyici (AW), oksidasyon önleyici ve korozyon önleyici katıklarla formüle edilmiş yarı akışkan lityum sabun bazlı bir grestir.

PICKER SP2 LUBE & DETERGENT

PICKER SP2 LUBE & DETERGENT

Pamuk toplama makinelerinde bulunan iğ ünitelerinin temizlenmesi ve nemlendirilmesi amacıyla, yüksek oranda rafine edilmiş parafinik baz yağlar ile özel olarak formüle edilmiş, su ile karıştırılarak emülsiyon oluşturulan konsantre sıvıdır.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.