TÜRKÇE ENGLISH

F6 MÜSTAHZARLAR

DİZEL YAKIT KATKILARI

Dizel Yakıt Katkıları

Şık tasarımlı ambalajlar, ürün renginin sınıflandırmasında kolaylık açısından, ambalaj içindeki ürün rengi ile aynı seçilmiştir. Dizel araçlarda yakıt ekonomisine katkı sağlamaktadırlar.

BENZİN - LPG YAKIT KATKILARI

Benzin - LPG Yakıt Katkıları

Şık tasarımlı ambalajlar, ürün renginin sınıflandırmasında kolaylık açısından, ambalaj içindeki ürün rengi ile aynı seçilmiştir. Benzinli  ve LPG li araçlarda yakıt ekonomisine katkı sağlamaktadırlar.

AEROSOL

Sprey - Aerosol Yağlayıcılar, Koruyucular, Temizleyiciler, Oto  Bakım Ürünleri

RADYATÖR ÇATLAK TIKAYICI

Radyatör Çatlak Tıkayıcı

F6 Radyatör Çatlak Tıkayıcı, soğutma sistemindeki küçük sızıntıları gidermek ve soğutma sıvısı sızıntılarına karşı sistemi korumak üzere geliştirilmiş sızdırmazlık ürünüdür.

CAM SUYU ANTİFİRİZİ

Cam temizleme suyuna katılan ve her mevsim kullanılabilen bir üründür. Soğuk havalarda mükemmel akıcılık sağlayarak cam suyunun donmasını önler. Sileceklerin daha iyi silmesini sağlar. Net bir görüş sağlar.

OTO PARFÜMLERİ

Araç içindeki kötü kokuları giderir, ferah ve taze bir hava oluşmasına yardım eder.

DONMAZ KRİKO KABİN YAĞI

Donmaz Kriko Kabin Yağı

Speedol Donmaz Kriko Kabin Yağı, özel olarak hazırlanmış soğuk hava şartlarında akışkanlığını koruyarak sistem hareketini kolaylaştırır.

 

HAKKIMIZDA

Kocaeli Gebze'de 4500 m2 si kapalı, 14.000 m2 toplam alan üzerinde kurulu Koçak Petrol Madeni Yağ ve Gres Harmanlama Dolum Tesisinde OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim yapılmakta, otomotiv ve endüstriyel alanlarda 250 den fazla ürün ve 600 üzerinde ambalaj çeşitliliği ile ülke ekonomisine değer katmaktadır.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Köyü, Ayaz Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.