TÜRKÇE ENGLISH

MOTOR YAĞI KATKILARI

MOTOR YAĞI KATKILARI

BOR STRONG

Bor Strong 

F6 Bor Strong, nano boyutta bor kristalleri içeren üstün özellikli, motorun çalışırken aşınmasını azaltarak yakıt tasarrufu sağlayan motor yağı katkısıdır. 

EKONOMİZER BENZİNLİ ve DİZEL MOTOR YAĞI KATKISI / VISCOSITY INDEX IMPROVER

Ekonomizer Benzinli ve Dizel Motor Yağı Katkısı / 
Viscosity Index Improver 

İleri teknoloji katıkları içeren, viskozite indexi geliştirme özelliğine sahip motor yağı katkısıdır. Her çeşit benzinli ve dizel LPG motorlarda kullanılır. Rölantide çalışan motor karterine eklenerek kullanılır. Motorun sessiz çalışmasını sağlar, sürtünmeden kaynaklanan aşınmayı önler.

DİZEL PARTİKÜL FİLTRE TEMİZLEYİCİ

Dizel Partikül Filtre Temizleyici 

Dizel motorların tıkanmış dizel partikül filtresini (DPF)  temizlemek ve böylece partikül emisyonlarını düşürmek üzere geliştirilmiş dizel araç katkısıdır.

Partikül filtresini sökmeden temizlenmesini sağlamak için etkin bir sıvıdır. Temizlenen filtre sayesinde motor gücüne ve yakıt tüketimine fayda sağlar.

STRONG BENZİNLİ MOTOR YAĞ KATKISI

Strong Benzinli Motor Yağ Katkısı

Benzinli ve LPG li araçların karterlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış bir üstün teknoloji ürünüdür. Üstün performanslı katıklar sayesinde motor yağınızın performansını arttırırken, ilk çalışma esnasında boşluk oluşacak aşınımları büyük ölçüde azaltan yapıya sahip, semi sentetik bir üründür.

STRONG DİZEL MOTOR YAĞ KATKISI

Strong Dizel Motor Yağ Katkısı

Dizel, araçların karterlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış bir üstün teknoloji ürünüdür. Üstün performanslı katıklar sayesinde motor yağınızın performansını arttırırken ilk çalışma esnasında oluşacak aşınmaları büyük ölçüde azaltan yapıya sahip semi-sentetik bir üründür.

DUMAN KESİCİ

Duman Kesici

F6 Duman Kesici, yağın yanmasından oluşan egzoz dumanını azaltmak üzere geliştirilmiş yağda çözünebilen yağ katkısıdır. Dizel, benzinli ve LPG ile çalışan araçlarda kullanımı uygundur. Yağ yakan, egzoz gazından mavi/gri duman atan motorlarda kullanımı tavsiye edilir.

 

HAKKIMIZDA

Kocaeli Gebze'de 4500 m2 si kapalı, 14.000 m2 toplam alan üzerinde kurulu Koçak Petrol Madeni Yağ ve Gres Harmanlama Dolum Tesisinde OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim yapılmakta, otomotiv ve endüstriyel alanlarda 250 den fazla ürün ve 600 üzerinde ambalaj çeşitliliği ile ülke ekonomisine değer katmaktadır.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Köyü, Ayaz Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.