TÜRKÇE ENGLISH

MOTOR YAĞI KATKILARI

MOTOR YAĞI KATKILARI

BOR STRONG

Bor Strong 

F6 Bor Strong, nano boyutta bor kristalleri içeren üstün özellikli, motorun çalışırken aşınmasını azaltarak yakıt tasarrufu sağlayan motor yağı katkısıdır. 

EKONOMİZER BENZİNLİ ve DİZEL MOTOR YAĞI KATKISI / VISCOSITY INDEX IMPROVER

Ekonomizer Benzinli ve Dizel Motor Yağı Katkısı / 
Viscosity Index Improver 

İleri teknoloji katıkları içeren, viskozite indexi geliştirme özelliğine sahip motor yağı katkısıdır. Her çeşit benzinli ve dizel LPG motorlarda kullanılır. Rölantide çalışan motor karterine eklenerek kullanılır. Motorun sessiz çalışmasını sağlar, sürtünmeden kaynaklanan aşınmayı önler.

DİZEL PARTİKÜL FİLTRE TEMİZLEYİCİ

Dizel Partikül Filtre Temizleyici 

Dizel motorların tıkanmış dizel partikül filtresini (DPF)  temizlemek ve böylece partikül emisyonlarını düşürmek üzere geliştirilmiş dizel araç katkısıdır.

Partikül filtresini sökmeden temizlenmesini sağlamak için etkin bir sıvıdır. Temizlenen filtre sayesinde motor gücüne ve yakıt tüketimine fayda sağlar.

STRONG BENZİNLİ MOTOR YAĞ KATKISI

Strong Benzinli Motor Yağ Katkısı

Benzinli ve LPG li araçların karterlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış bir üstün teknoloji ürünüdür. Üstün performanslı katıklar sayesinde motor yağınızın performansını arttırırken, ilk çalışma esnasında boşluk oluşacak aşınımları büyük ölçüde azaltan yapıya sahip, semi sentetik bir üründür.

STRONG DİZEL MOTOR YAĞ KATKISI

Strong Dizel Motor Yağ Katkısı

Dizel, araçların karterlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış bir üstün teknoloji ürünüdür. Üstün performanslı katıklar sayesinde motor yağınızın performansını arttırırken ilk çalışma esnasında oluşacak aşınmaları büyük ölçüde azaltan yapıya sahip semi-sentetik bir üründür.

DUMAN KESİCİ

Duman Kesici

F6 Duman Kesici, yağın yanmasından oluşan egzoz dumanını azaltmak üzere geliştirilmiş yağda çözünebilen yağ katkısıdır. Dizel, benzinli ve LPG ile çalışan araçlarda kullanımı uygundur. Yağ yakan, egzoz gazından mavi/gri duman atan motorlarda kullanımı tavsiye edilir.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.