TÜRKÇE ENGLISH

AEROSOL

Sprey - Aerosol Yağlayıcılar, Koruyucular, Temizleyiciler, Oto  Bakım Ürünleri

KURU YAĞLAYICI MoS₂

Kuru Yağlayıcı MoS₂

MoS₂ sprey kuru yağlama gerektiren yüzeylerde kullanmak üzere harmanlanmış özel bir üründür.

SPD 2000

SPD 2000

SPD 2000, koruyucu ve yağlayıcı özelliğe sahip değişik amaçlarla kullanılabilen çok amaçlı silikon esaslı, basınca dayanıklı, yüzeye tutunma özellikli bir sprey bir üründür.

LASTİK TEMİZLEYİCİ ve PARLATICI SPREY

Lastik Temizleyici ve Parlatıcı Sprey

Tüm tekerlekli taşıtların, lastik temizliği ve parlatılmasında kullanılır. İnce noktalara nüfuz etmiş kirleri temizler, eskimiş lastiği parlatır ve yeni bir görünüm sağlar. Çelik veya alaşım jantlara zarar vermez. İçeriği sayesinde mükemmel bir bakım sağlar. Sertleşmeyi engeller. 

LASTİK TAMİR SPREYİ

Lastik Tamir Spreyi

Lastik Tamir Spreyi, içerisinde bulunan ve hava ile temas ettiğinde kauçuklaşan özel formülü ile patlayan lastiğinizi tamir eder ve 20 psi’ a kadar şişirebilir. Lastik Tamir Spreyi patlamış lastikleri sökmeden onarır. Pratik, hızlı ve güvenilir bir üründür, lastiğe zarar vermez. Patlak lastik ile yolda kalmaya son verir.

JANT TEMİZLEYİCİ ve PARLATICI

Jant Temizleyici & Parlatıcı

Jant yüzeyinde biriken balata atıkları ile bu atıklarla birleşerek jant yüzeyine yapışan, böcek pisliklerini, çamur ve yağların hızlı temizliği için kullanılır. Alaşımlı ve çelik jantlar ile alüminyum jantlarda ve plastik jant kapaklarında kullanımı uygundur. Jantın temizliğini sağlarken orjinal parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olur.

BUZ ÇÖZÜCÜ SPREY / DE - ICER

Buz Çözücü Sprey / De-icer

Dışarıda dondurucu soğuk olduğunda, camlar ve kilit sistemi don ve buzla kaplandığında, sürüşten önce bu yüzeylerin tamamen temizlenmesi, kar ve buzun çözülmesi ve tekrar tutmamasına karşı koruma sağlanması için kullanılan buz çözücü özellikte bir üründür.

ÇOK AMAÇLI LİTYUM SPREY GRES

Çok Amaçlı Lityum Sprey Gres

Çok Amaçlı Lityum Sprey, yağlama özellikli, sürtünmeye ve suya karşı dayanıklı, yapışkan özellikli lityum sabun gres içerikli yağlama spreyidir.

ENDÜSTRİYEL TEMİZLEYİCİ

Endüstriyel Temizleyici

Metal işleme atölyeleri, kazan daireleri, tamir atölyeleri, tank dipleri, sert yüzeyler, lineer ve dairesel hareketli makina şasileri, metal parçalar ve yüzeylerde oluşan katranlaşmış yağ, gres, zift ve diğer inorganik kalıntıları çözer. Tüm metal ve metal alaşımlarda kullanıma uygundur.

MOTOR TEMİZLEME SPREY

Motor Temizleme Sprey

Motor üzerindeki yağ, gres ve inatçı kirlere çok hızlı bir şekilde nüfuz ederek, kirleri çözer. Motor aksamında herhangi bir bölüme zarar vermez. Akü, distribitör, alternatör ibi elektrik parçaları kapattıktan sonra uygulama yapılır. Temizliğin yanında, parlak ve yeni bir görüntü sağlar.

MOTOR TEMİZLEYİCİ KÖPÜK SPREY

Motor Temizleyici Köpük Sprey

Motor üzerindeki yağ, gres ve inatçı kirlere çok hızlı bir şekilde nüfuz ederek, kirleri çözer. Motor aksamında herhangi bir bölüme zarar vermez. Akü, distribütör, alternatör gibi elektrik parçalarını kapattıktan sonra uygulama yapılır. Ekonomiktir ve bol köpüklüdür.

TORPİDO TEMİZLEME ve PARLATICI SPREY

Torpido Temizleme ve Parlatıcı Sprey

Plastik ve lastik aksam, araç kokpitlerinde temizlik ve parlaklık için kullanılır. Tozdan ve uzun süreli kullanımdan dolayı rengi atmış yüzeylere, yeni bir görüntü verir. antistatiktir, tozu iter. Plastik yüzeylerin ömrünü uzatır. Kapı gıcırtılarının önlenmesine yardımcı olur.

PAS SÖKÜCÜ SPREY

Pas Sökücü Sprey

Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan metal yüzeylerin hepsinde kullanılır. Sıkışmış civata somunları, el aletleri, kara ve deniz av malzemeleri, bisiklet, motosiklet, kapı ve dolap menteşeleri ve bunun gibi tüm metal parçalar başlıca kullanım alanlarıdır. Pası giderdikten sonra, yüzeyde ince bir film tabakası oluşturarak daha sonraki evrelerde paslanmayı geciktirir. Plastik yüzeylere bir zarar vermez.

COPPERSLIP BAKIRLI PASTA SPREYİ

Copperslip Bakırlı Pasta Sprey

Yüksek ısılarda ve ağır çalışma şartlarından kaynaklanan yüksek ergimeyi ve kaynamayı sürüldüğü yerde engelleyen ve yüzeyi koruyan, yüksek ısıda (1100°C) özelliği bozulmayan bir üründür. 

PARTİKÜL FİLTRE TEMİZLEYİCİ SPREY

Partikül Filtre Temizleyici Sprey

Partikül Filtre Temizleyici Sprey, kirlenmiş dizel partikül filtresini (DPF) temizlemek ve kirlenmiş DPF 'den kaynaklanan perfomans düşüşlerini, arızaları gidermek için kullanılan temizleyici sprey üründür.

FREN BALATA TEMİZLEYİCİ

Fren Balata Temizleyici

Diskli ve kaplamalı frenleri ve debriyaj parçalarını, balata tozlarından, yağdan ve kirden temizler, fren ve debriyaj pabuçlarının kavrayışını arttırır.

SPD 40 PLUS

SPD 40 Plus 
Çok maksatlı Yağlayıcı, Temizleyici, Koruyucu 

SPD 40 plus, sahip olduğu koruyucu ve temizleyici özelliği ile evinizde, iş yerinizde, aracınızda çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz mükemmel bir yağlayıcıdır.

SİLAH KORUYUCU SPREY

SİLAH KORUYUCU SPREY

F6 Silah Koruyucu ve Yağlayıcı Sprey, günlük kullanım ve uzun süreli depolanması esnasında koruma amaçlı olarak özellikle askeri silahlar için geliştirilmiş temizleyici ve koruyucu sprey üründür. Çok sıcak ve buzlanma şartlarında dahi dış ortamdan silahı korumak ve sorunsuz çalışır durumda tutmak için kullanılır.

SİLAH TEMİZLEME SPREY

Silah Temizleme Sprey

F6 Silah Temizleyici Sprey, özellikle askeri silahlar için geliştirilmiş temizleyici, yağlayıcı ve koruyucu bir üründür. Yapışmış, gresimsi, tozlanmış kirli silah metal parçalarını sorunsuzca temizler, paslanmış yüzeylere nüfuz eder, temizlerken yağlar ve paslanmaya karşı da korur.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.