TÜRKÇE ENGLISH

AEROSOL

Sprey - Aerosol Yağlayıcılar, Koruyucular, Temizleyiciler, Oto  Bakım Ürünleri

KURU YAĞLAYICI MoS₂

Kuru Yağlayıcı MoS₂

F6 Kuru Yağlayıcı, kuru yağlama gerektiren yüzeylerde kullanılmak üzere hazırlanmış çabuk kuruyan çok ince, kuvvetli ve kalıcı film tabakası bırakan sprey ürünüdür. Çalışma aralığı: -40⁰C / +450⁰C arasında olup bu sıcaklık aralığı ürün içinde yer alan molibden di sülfit (MoS2) adlı katı yağlayıcının sıcaklığa dayanım değeridir.

SPD 2000

SPD 2000

SPD 2000, koruyucu ve yağlayıcı özelliğe sahip değişik amaçlarla kullanılabilen çok amaçlı silikon esaslı, basınca dayanıklı, yüzeye tutunma özellikli bir sprey bir üründür.

ÇOK AMAÇLI LİTYUM SPREY GRES

Çok Amaçlı Lityum Sprey Gres

Çok Amaçlı Lityum Sprey, yağlama özellikli, sürtünmeye ve suya karşı dayanıklı, yapışkan özellikli lityum sabun gres içerikli yağlama spreyidir.

ENDÜSTRİYEL PARÇA TEMİZLEYİCİ

Endüstriyel Parça Temizleyici

Metal işleme atölyeleri, kazan daireleri, tamir atölyeleri, tersaneler, makine bakım atölyeleri, tank dipleri, sert yüzeyler, işlenmiş yüzeyler, lineer ve dairesel hareketli makine parçaları, makine şasileri, metal parçalar, çeşitli metal parça ve yüzeylerde oluşan; katranlaşmış yağ gres, zift ve diğer kalıntıları çözer.

PAS ÇÖZÜCÜ GEVŞETİCİ SPREY

PAS ÇÖZÜCÜ GEVŞETİCİ SPREY

Derinlemesine nüfuz eden çok amaçlı pas gevşetici, yağlayıcıdır.

MoS2 PAS ÇÖZÜCÜ GEVŞETİCİ SPREY

MoS2 PAS ÇÖZÜCÜ GEVŞETİCİ SPREY

MoS2 Pas Çözücü Gevşetici Sprey, mükemmel pas çözücü, su itici , koruyucu ve içe nüfuz eden özelliklere sahip spreydir.

COPPER SLIP BAKIRLI PASTA SPREYİ

Copper Slip Bakırlı Pasta Sprey

Yüksek ısılarda ve ağır çalışma şartlarından kaynaklanan yüksek ergimeyi ve kaynamayı sürüldüğü yerde engelleyen ve yüzeyi koruyan, yüksek ısıda (1100°C) özelliği bozulmayan bir üründür. 

PARTİKÜL FİLTRE TEMİZLEYİCİSİ

F6 Dizel Partikül Filtresi Temizleyici, dizel motorların tıkanmış dizel partikül filtresini (DPF) temizlemek ve böylece partikül emisyonlarını düşürmek üzere geliştirilmiş dizel araç katkısıdır.

MOTO TEFLONLU ZİNCİR YAĞLAMA SPREY

Teflonlu (PTFE) yapısıyla sürtünmeden oluşan güç kayıplarını ve aşınma etkilerini en düşük seviyede tutarak zincirlerin optimum seviyede çalışmasını sağlayan üstün performanslı zincir yağlama spreyidir.

MOTO ZİNCİR TEMİZLEME SPREY

Zincirler için çok güçlü yağ temizleme sprey ürünüdür.

SPD 40 PLUS

SPD 40 Plus 
Çok maksatlı Yağlayıcı, Temizleyici, Koruyucu 

F6 SPD 40 Plus, koruyucu ve yağlayıcı özelliğe sahip değişik amaçlarla kullanılabilen çok amaçlı temizleyici ve yağlayıcı sprey bir üründür.

FREN BALATA TEMİZLEYİCİ

Fren Balata Temizleyici

Fren sisteminin parçalarını ve balata yüzeylerini temizlemek için geliştirilmiş temizleyici, çabuk kuruma, leke bırakmayan özellikte direkt hedefe püskürtülebilen bir sprey çeşididir.

PARTİKÜL FİLTRE TEMİZLEYİCİ SPREY

Partikül Filtre Temizleyici Sprey

Partikül Filtre Temizleyici Sprey, kirlenmiş dizel partikül filtresini (DPF) temizlemek ve kirlenmiş DPF 'den kaynaklanan perfomans düşüşlerini, arızaları gidermek için kullanılan temizleyici sprey üründür.

TORPİDO TEMİZLEME ve PARLATICI SPREY

Torpido Temizleme ve Parlatıcı Sprey

Plastik ve lastik aksam, araç kokpitlerinde temizlik, koruma ve parlaklık için kullanılır.

BUZ ÇÖZÜCÜ SPREY / DE - ICER

Buz Çözücü Sprey / De-icer

Dışarıda dondurucu soğuk olduğunda, camlar ve kilit sistemi don ve buzla kaplandığında, sürüşten önce bu yüzeylerin tamamen temizlenmesi, kar ve buzun çözülmesi ve tekrar tutmamasına karşı koruma sağlanması için kullanılan buz çözücü özellikte bir üründür.

JANT TEMİZLEYİCİ ve PARLATICI

Jant Temizleyici & Parlatıcı

Araç lastiklerindeki jant yüzeyinde biriken balata artıkları ile bu artıklarla birleşerek jant yüzeyine yapışan, böcek pisliklerini, çamur ve yağların hızlı temizliği için kullanılan araç bakım spreyidir.

LASTİK TAMİR SPREYİ

Lastik Tamir Spreyi

Lastik Tamir Spreyi, içerisinde bulunan ve hava ile temas ettiğinde kauçuklaşan özel formülü ile patlayan lastiğinizi tamir eder ve 20 psi’ a kadar şişirebilir. Lastik Tamir Spreyi patlamış lastikleri sökmeden onarır. Pratik, hızlı ve güvenilir bir üründür, lastiğe zarar vermez. Patlak lastik ile yolda kalmaya son verir.

LASTİK TEMİZLEYİCİ ve PARLATICI SPREY

Lastik Temizleyici ve Parlatıcı Sprey

Lastik, jant ve jant kapaklarındaki fren tozu, yağ ve yol izlerini ortadan kaldırır.

SİLAH KORUYUCU SPREY SPD 800C

SİLAH KORUYUCU SPREY SPD 800 C


SPD 800C Sprey, özellikle günlük kullanım ve uzun süreli depolamada korunma amaçlı askeri silahlar için geliştirilmiştir. Silahları buzlanma ve çok sıcak ortamlar gibi dış ortam koşullarından korumak ve kasanın düzgün çalışmasını sağlamak için kullanılır.

SİLAH TEMİZLEME SPREY SPD 372 C

SİLAH TEMİZLEME SPREY SPD 372 C

SPD 372 C, özellikle askeri silahlar için geliştirilmiş temizleyici, yağlayıcı ve koruyucu bir üründür. Yapışmış, gresimsi, tozlanmış kirli silah metal parçalarını sorunsuzca temizler, paslanmış yüzeylere nüfuz eder, temizlerken yağlar ve paslanmaya karşı da korur.

MOTOR TEMİZLEME SPREY

Motor Temizleme Sprey

Motor üzerindeki yağa, grese ve inatçı kirlere çok hızlı bir şekilde nüfuz ederek, kirleri çözer. Özel formüle edilmiş bir üründür. Bileşiminde yer alan koruyucular sayesinde metal parçalara zarar vermez.

MOTOR TEMİZLEYİCİ KÖPÜK SPREY

Motor Temizleyici Köpük Sprey

Motor üzerindeki yağ, gres ve inatçı kirlere çok hızlı bir şekilde nüfuz ederek, kirleri çözer. Motor aksamında herhangi bir bölüme zarar vermez. Akü, distribütör, alternatör gibi elektrik parçalarını kapattıktan sonra uygulama yapılır. Ekonomiktir ve bol köpüklüdür.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.