TÜRKÇE ENGLISH

İNŞAAT KALIP YAĞLARI

PLYWOOD KALIP YAĞI

PLYWOOD Kalıp Yağı

Özel katıklar içeren, mineral yağ esaslı, kalıp ile beton arasında ince bir film tabakası oluşturarak malzemenin kalıptan kolay ayrılmasını sağlayan suya dayanıklı kalıp yağıdır.

SU EMÜLSİYONLU KALIP YAĞI (1/5)

Su Emülsiyonlu Kalıp Yağı (1/5)

Parafinik esaslı baz yağlar ile hazırlanmış, betonun dökülürken kalıba yapışmasını önlemek ve betonun kalıptan düzgün çıkarılmasını sağlamak amacıyla hazırlanmış emülsiyon özelliği olan üründür.

METAL KALIP YAĞI

Metal Kalıp Yağı

Özel katıklar içeren, suya dayanıklı metal kalıplarda kullanılmak üzere formüle edilmiş direkt olarak kullanılan kalıp yağıdır.

AHŞAP KALIP YAĞI

Ahşap Kalıp Yağı

Parafinik esaslı baz yağlar ile hazırlanmış, betonun dökülürken kalıba yapışmasını önlemek ve betonun kalıptan düzgün çıkarılmasını sağlamak amacıyla hazırlanmış, özel katıklar içeren suya dayanıklı kalıp yağıdır.

GAZ BETON KALIP YAĞI

Gaz Beton Kalıp Yağı

Betonun kalıba yapışmasını önleyecek şekilde üstün katıklar ve kaliteli baz yağlar kullanılarak gaz beton prosesi için özel olarak formüle edilmiş kalıp yağıdır.

 

HAKKIMIZDA

Kocaeli Gebze'de 4500 m2 si kapalı, 14.000 m2 toplam alan üzerinde kurulu Koçak Petrol Madeni Yağ ve Gres Harmanlama Dolum Tesisinde OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim yapılmakta, otomotiv ve endüstriyel alanlarda 250 den fazla ürün ve 600 üzerinde ambalaj çeşitliliği ile ülke ekonomisine değer katmaktadır.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Köyü, Ayaz Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.