TÜRKÇE ENGLISH

TRANSMİSYON ve DİFERANSİYEL YAĞLARI

SPEEDGEAR EPX GL-5

SpeedGear EPX GL-5

SpeedGear EPX GL-5, ağır şartlar altında çalışan hipoid dişli şanzıman, diferansiyel ve akslarda kullanılmak üzere geliştirilmiş üstün performanslı dişli yağıdır. Yüksek yük taşıma kapasiteleri sayesinde yüksek hız ve anlık yüklenme, yüksek hız / düşük tork ve düşük hız / yüksek tork aşınmalarına karşın etkin koruma sağlar. Özel geliştirilmiş formülü ile pas, korozyon ve köpük oluşumunu kontrol altında tutarak uzun servis ömrü sağlar.

SPEEDGEAR FS EPX

SpeedGear FS EPX

SpeedGear FS EPX, üstün kaliteli sentetik yağ ve yüksek performanslı katıkların birleşiminden formüle edilmiştir. Basınç, paslanma, oksitlenme ve köpük önleyici özelliklere sahip şanzıman ve diferansiyel yağıdır.

SPEEDGEAR SB EPX

SpeedGear SB EPX

SpeedGear SB EPX, üstün kaliteli mineral yağ, sentetik yağ ve yüksek performanslı katıkların birleşiminden formüle edilmiştir. Basınç, paslanma, oksitlenme ve köpük önleyici özelliklere sahip şanzıman ve diferansiyel yağıdır.

SPEEDGEAR EP GL-4

SpeedGear EP GL-4

SpeedGear EP GL-4, orta ve agır şartlar altında çalışan şanzıman, diferansiyel ve aksamlar için geliştirilmiş yüksek performanslı otomatik dişli yağıdır.

SPEEDGEAR GL-1

SpeedGear GL-1

SpeedGear GL-1, düşük ve orta yük koşullarında çalışan manuel şanzumanlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş mineral otomotiv dişli yağıdır.

SPEEDOL S 75W90 - MB 235.8

Speedol S 75W90 - MB 235.8

Speedol S 75W90 - MB 235.8, üstün kaliteli sentetik yağ ve yüksek performanslı basınç, paslanma, oksitlenme ve köpük önleyici özelliklere sahip katıkların birleşiminden formüle edilmiş MB 235.8 onaylı tam sentetik şanzıman ve diferansiyel yağıdır.

ROTTWEILER GEAR OIL GL-5

Rottweiler Gear Oil GL-5

Speedol Rottweiler Termal Stabiliteli Dişli yağlayıcı parafinik ve sentetik esaslı baz yağlar ve yüksek performanslı katıkların harmanlanması ile hazırlanmış, dişlilerin azami yüzeyde kurumasını sağlayacak ve uzun ömürlü, çok amaçlı semi sentetik yağlama yağıdır.

RETARDER YAĞI 20W20

Retarder Yağı 20W20

Retarder Yağı 20W20, benzinli ve dizel araçların retarderlerinde kullanılmak üzere, yüksek kalitede parafinik baz yağlara özel paket katık ilavesi ile üretilen çok dereceli motor yağıdır.

TORQUE FLUID 32

Torque Fluid 32

Parafinik esaslı, pas ve korozyona karşı koruyucu, oksidasyona karşı dayanıklı olmasını sağlayan paket katıklarla üretilmiş güç iletim yağıdır.

TDX TO-4

TDX TO-4

TDX TO-4, üstün performanslı, ağır hizmet şartlarında çalışan iş makinelerinin transmisyonlarında, yağ banyolu fren sistemlerinde, tork konvertörlerinde, hidrolik ünitelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş kaliteli baz yağlara yüksek oksidasyon direnci veren, sürtünmeyi, köpürmeyi, pas ve korozyonu önleyici paket katık ilavesi ile üretilen, güç iletim yağıdır. CAT TO-4, Allison C-4 ve Komatsu Micro-Clutch şartnamelerini fazlasıyla karşılayarak iş makinesi üreticilerinin öngördüğü şartları sağlamaktadır. 

SPEEDTRANS MULTI-VEHICLE ATF

Özel olarak geliştirilmiş katık teknolojisi ve  üstün kaliteli tam sentetik yapıdaki baz yağlar kullanılarak harmanlanmış Dexron VI ve LT 71141 performansının talep edildiği araçların otomatik şanzımanlarında kullanılan yüksek performanslı dişli yağıdır.

SPEEDTRANS DCT FLUID

SpeedTrans DCT- DSG Fluid

SpeedTrans DCT Fluid, Volkswagen, Audi, BMW ve Skoda gibi binek araçların ve DSG (Çift Debriyajlı Transmisyon) şanzımanlı kamyonların dişli kutularında kullanılmak üzere ileri performanstaki katıklar ve yüksek kaliteli sentetik baz yağların harmanlanmasıyla formüle edilmiş tam sentetik transmisyon sıvısıdır. 

SPEEDTRANS CVT FLUID

SpeedTrans CVT Fluid

SpeedTrans CVT Fluid, multitronic (CVT zinciri) ve kemer sistemli (push belt) şanzıman uygulamalarında sürekli değişken transmisyon (CVT) sistemlerinde kullanım için geliştirilmiş, binek araçlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, özel katıklar ve yüksek performanslı sentetik baz yağların harmanlanmasıyla formüle edilmiş tam sentetik transmisyon sıvısıdır.

ATF DEXRON VI

ATF DEXRON VI

Speedol ATF Dexron VI, yüksek performanslı sentetik baz yağlar ve geliştirilmiş katık teknolojisi ile formüle edilmiş, General Motors' DEXRON-VI spesifikasyonunu karşılayan kırmızı renkte tam sentetik otomatik şanıman sıvısıdır.

ATF DEXRON 4+

ATF DEXRON 4+

Speedol ATF Dexron 4+, yüksek performanslı sentetik baz yağlar ve geliştirilmiş katık teknolojisi ile formüle edilmiş, DEXRON IV yanında Dexron III ve Dexron II performanslarını da karşılayan kırmızı renkte tam sentetik otomatik şanzıman sıvısıdır.

ATF DEXRON III H TAM SENTETİK

ATF Dexron III H 

ATF Dexron III H modern transmisyon sistemleri, direksiyon ve sunroof sistemleri göz önüne alınarak tasarlanmış üstün performanslı tam sentetik otomatik transmisyon sıvısıdır. Özel olarak geliştirilmiş katık teknolojisi ve sentetik yapıda baz yağlar kullanılarak harmanlanmıştır.

ATF DEXRON III SEMİ SENTETİK

ATF Dexron III Semi Sentetik

Speedol ATF Dexron III, özel katık teknolojisi ve modern transmisyon sistemlerinin özelllikleri göz önüne alınarak formüle edilmiş, GM Dexron IIIG & Ford Mercon standartlarını karşılayan semi sentetik otomatik transmisyon sıvısıdır.

ATF DEXRON II

ATF Dexron II

ATF DEXRON II otomobillerin otomatik şanzıman ve transmisyonlarında kullanılmak üzere, kaliteli baz yağlara yüksek oksidasyon direnci veren, sürtünmeyi, köpürmeyi, pas ve korozyonu önleyici paket katık ilavesi ile üretilen yüksek viskozite indeksli bir yağdır.

ATF (HİDROLİK DİREKSİYON YAĞI)

ATF 

ATF hidrolik direksiyon sistemlerinde yüksek performans sağlamak için tasarlanmış, üstün kaliteli mineral bazlı yağdır. Özel formülasyonu hidrolik direksiyon sistemleri için üretilmiştir.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.