TÜRKÇE ENGLISH

LİTYUM SABUNLU GRESLER

Speedol Lityum Sabunlu Gresler, kalınlaştırıcıları lityum metal sabunu olan, 130 °C dereceye kadar çalışma sıcaklığı bulunan, içerisinde kullanılan performans ve katı yağlayıcı katkılarına göre yüksek basınç (EP) , molibden ve grafit katkılı çeşitleri bulunan, pas, ısı ve yük taşıma mukavemetleri güçlü, ortamdaki suyu bünyelerine alabilme özelliğine sahip, düşük ve yüksek sıcaklıklarda kullanılabilen, özellikle rulman ve şasi yağlamasında kullanım alanı bulan, satıhlara yapışan, lifli yapıda çok amaçlı yağlayıcılardır.

MULTI PURPOSE KARTUŞ GRES

MULTI PURPOSE KARTUŞ GRES

Çok maksatlı EP katkılı lityum sabunlu bir gres olup, orta ve büyük boy rulmanlar ile hareket eden tüm elemanlar için kullanılır. Suya karşı son derece dayanıklıdır.

SPEEDTRANS LSG HD N.3

SPEEDTRANS LSG HD N.3

Özellikle otomobil poyralarının ve bağlantılı sistemlerinin yağlanması için özel olarak formüle edilmiş suya ve korozyona dayanımı yüksek gres çeşididir. 

LSG EPX GRES

LSG EPX GRES

LSG EPX gresi, lityum sabunlu, pas, oksidasyon, AW ve yüksek miktarda EPX katıkları içeren suya dayanıklı sarı renkte bir üründür. Özellikle rulman yağlaması için geliştirilmiş olup, şasi yağlamasında kullanılabilir.

LSG GRES

LSG GRES

LSG gresi, lityum sabunlu pas, oksidasyon katıkları içeren suya dayanıklı sarı renkte bir üründür. Özellikle rulman yağlaması için geliştirilmiş olup, şasi yağlamasında kullanılabilir.

LSG LUBE BEARING AFL GREASE

LSG Lube Bearing AFL Grease

LSG Lube Bearing AFL Grease, lityum sabunu ile zenginleştirilmiş, pas, oksidasyon katıkları içeren, ağır yük içermeyen uygulamalar için uygun olup çok amaçlı bir rulman gresidir. Ağır yüklü uygulamalar için, EP katkıları içeren gres seçilmesi önerilir.

Li-Mo 190

Li-Mo 190

Li-Mo 190 gresi, lityum sabunlu pas, oksidasyon, AW / EP katıkları ve MoS₂ içeren suya dayanıklı gri renkte bir üründür. Özellikle rulman yağlaması için geliştirilmiş olup, şasi yağlamasında kullanılabilir.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.