TÜRKÇE ENGLISH

ÖZEL PASTALAR

Speedol Özel Pastalar, özel kullanım yerleri için geliştirilmiş, kalınlaştırıcıları metal sabunlu, inorganik ve organik yapıda olan genellikle yüksek sıcaklık ve basınca karşı dayanım gerektiren yerlerde kullanılan gres kıvamında yağlayıcılardır.

SPD 574 KALSİYUM SÜLFONATLI GRES

SPD 574 Kalsiyum Sülfonatlı Gres

Kalsiyum sülfonatlı gres, ısı, su, ağır yük ve yüksek sıcaklık gibi ortam ve şartlarda kullanılan sülfonatlı gres teknolojisi ile üretilen gres çeşitlerindendir.

GIDA MAKİNA GRESİ GDS-2 (NSF H1)

Gıda Makina Gresi GDS-2 (NSF H1)

Gıda sektöründe geniş uygulama alanına sahip, üstün performanslı, alüminyum kompleks yapıda grestir. Aluminyum kompleks yapısı özel olarak Code of the Federal Register (CFR) 21:178.3570 gıda onayına uygun hammaddeler kullanılarak REGISTRATION NO 143894 NSF H1 onaylı olarak yapılmıştır, ayrıca baz yağ olarak da yine gıdaya uygun özel yağlar tercih edilmiştir.

HALAT YAĞLARI

Halat Yağları

Halat Yağı bünyesinde yüksek oranda grafit ve MoS₂ içeren, düşük penetrasyonlu bir yağdır. Halatın ve telin üzerinde bir tabaka teşkil ederek, halatı suya ve oksidasyona karşı korur. Ayrıca korozyona karşı koruma sağlar, sürtünmeyi ve aşınmayı engeller.

TUNGSTEN Dİ SÜLFİT (WS₂)

Tungsten Di Sülfit (WS₂)

Yüksek viskoziteli sentetik baz yağ, yüksek oranda WS₂ partikülleri ve özel katıklarla üretilmiş, yarı sentetik, düşük penetrasyonlu bir grestir.

COPPER SLIP MONTAJ MACUNU

Copper Slip Montaj Macunu

Copperslip Montaj Macunu yüksek ısılarda ve ağır çalışma şartlarından kaynaklanan yüksek ergimeye ve kaynamayı sürüldüğü yerde engelleyen ve yüzeyi koruyan, yüksek ısıda (1100 °C) özelliği bozulmayan yumuşak metal tozu esaslı bir kaplayıcı ve kuru yağlayıcıdır.

SP 2000 SİLİKONLU GRES

SP 2000 Silikonlu Gres

Silikon bazlı sentetik bir ürün olup, değişik alanlarda hem yağlama, hem de dış etkenlere karşı koruyucu olarak kullanılabilir.

SPD W 244 AĞIR HİZMET GRESİ

SPD W 244 Ağır Hizmet Gresi

Satıhları saran lityum sabun yapısıyla pas, oksidasyon, AW / EP katıkları ve katı yağlayıcılar içeren basınca karşı direnci yüksek ağır hizmet gresidir.

SPD AFL3

SPD AFL3

SPD AFL3, lityum sabunlu pas ve oksidasyon oluşumuna karşı koruyucu katık içeren, suya karşı direnci yüksek , özellikle pirinç ve bakır gibi sarı metal aksamlı parçaların korunması için tasarlanmış, çok amaçlı rulman gresidir.

ALÜMİNYUM PİSTON PASTASI

Alüminyum Piston Pastası

Alüminyum Piston Pastası, bünyesinde yüksek oranda grafit içeren bentonit esaslı, düşük penetrasyonlu bir yağlayıcıdır.

AAD GRES

AAD Gres

AAD bünyesinde yüksek oranda grafit ve MoS₂ içeren, bentonit esaslı, düşük penetrasyonlu bir grestir.

SPD 676 WL

SPD 676 WL

Speedol SPD 676 WL, lityum sabun yapılı açık renk gres tercih edilen noktalarda hareketli parçalarda kullanılmak üzere tasarlanmış, denizcilik sektöründe marin gres olarak da kullanımı yaygın açık bej renkli satıhlara yapışma özelliği olan lifli yapıda bir gres türüdür.

SPD LONGTERM 524

SPD Longterm 524

Speedol SPD LONGTERM 524, lityum sabun yapılı, basınç dayanımının olduğu bölümlerde, açık renk gres tercih edilen noktalarda ve hareketli parçalarda kullanılmak üzere tasarlanmış, pas ve korozyona karşı koruma performansı geliştirilmiş, açık bej renkli bir gres türüdür. Lifli yapıda, satıhlara yapışma özelliği bulunan SPD LONGTERM 524, uygulandıktan sonra oksitlenme eğilimi göstermeden uzun süre kullanılabilir yapıda çok amaçlı grestir.

SPD 2003 SİLİKONLU GRES

SPD 2003 Silikonlu Gres

Yüksek sıcaklık ve soğuk hava şartlarına maruz kalan plastik ve elastomer parçalar üzerine yağlayıcı ve koruyucu olarak gıda paketleme makinalarında, soğuk hava depolarında, valf ve vanalarda, sıcak veya soğuk havaya maruz kalabilecek zeminlerde kullanılan, çalışma sıcaklığı; -50/+200 ⁰C arasında olan silikon bazlı, sentetik yapıda özel bir gres pastasıdır.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.