TÜRKÇE ENGLISH

ŞANZIMAN ve DİFERANSİYEL YAĞLARI

SPEEDGEAR EPX LS

SPEEDGEAR EPX LS

Speedol Speedgear EPX LS , yüksek kaliteli parafinik esaslı baz yağlar ve özel katıkların harmanlanmasıyla özellikle sınırlı kaymalı diferansiyeller için formüle edilmiş, ekstra yüksek performanslı otomotiv kilitli tip diferansiyel dişli yağıdır.

SPEEDGEAR FLUID FS 75W80 Z4

Speedgear Fluid FS 75W80 Z4

Speedgear Fluid FS 75W80 Z4, ZF TE-ML 02L ve MAN 341 Tip Z4 gerektiren özel modern şanzımanlar için genişletilmiş performans ve yüksek basınca dayanıklı, ağır hizmet karayolu araçlarında kullanılan ekstra yüksek performanslı yakıt ekonomisi sağlayan manuel sentetik şanzıman yağıdır. 

SPEEDGEAR SYN MB 75W90 (MB 235.8)

SPEEDGEAR Syn MB 75W90 (MB 235.8)

Speedgear Syn MB 75W90 (MB 235.8), üstün kaliteli sentetik yağ ve yüksek performanslı basınç, paslanma, oksitlenme ve köpük önleyici özelliklere sahip katıkların birleşiminden formüle edilmiş tam sentetik şanzıman ve diferansiyel yağıdır.

SPEEDGEAR FS EPX

SpeedGear FS EPX 

SpeedGear FS EPX, üstün kaliteli sentetik yağ ve yüksek performanslı katıkların birleşiminden formüle edilmiştir. Basınç, paslanma, oksitlenme ve köpük önleyici özelliklere sahip şanzıman ve diferansiyel yağıdır.

SPEEDGEAR SB EPX GL-5

SpeedGear SB EPX GL-5

SpeedGear SB EPX, üstün kaliteli mineral yağ, sentetik yağ ve yüksek performanslı katıkların birleşiminden formüle edilmiş, basınç, paslanma, oksitlenme ve köpük önleyici özelliklere sahip semi sentetik şanzıman ve diferansiyel yağıdır.

SPEEDGEAR SB EP GL-4

Speedgear SB EP GL-4

SpeedGear SB EP GL-4, üstün kaliteli mineral yağ, sentetik yağ ve yüksek performanslı katıkların birleşiminden formüle edilmiş, basınç, paslanma, oksitlenme ve köpük önleyici özelliklere sahip semi sentetik şanzıman ve diferansiyel yağıdır.

SPEEDGEAR SUPER EPX GL-5

SPEEDGEAR SUPER EPX GL-5

SpeedGear Super EPX GL-5, kaliteli baz yağlar ve özel katıkların harmanlanmasıyla orta ve ağır şartlar altında çalışan şanzıman, diferansiyel ve akslarda kullanılmak için geliştirilmiş üstün performanslı dişli yağıdır. Özel geliştirilmiş formülü ile pas, korozyon, köpük oluşumunu kontrol altında tutarak uzun servis ömrü sunar ve düşük hız yüksek tork aşınmalarına karşın etkin koruma sağlar.

SPEEDGEAR EPX GL-5

SpeedGear EPX GL-5

SpeedGear EPX GL-5, ağır şartlar altında çalışan hipoid dişli şanzıman, diferansiyel ve akslarda kullanılmak üzere geliştirilmiş üstün performanslı otomotiv dişli yağıdır. Yüksek yük taşıma kapasiteleri sayesinde yüksek hız ve anlık yüklenme, yüksek hız / düşük tork ve düşük hız / yüksek tork aşınmalarına karşın etkin koruma sağlar. Özel geliştirilmiş formülü ile pas, korozyon ve köpük oluşumunu kontrol altında tutarak uzun servis ömrü sağlar.

SPEEDGEAR EPX 90 GL-5

SpeedGear EPX 90 GL-5

SpeedGear EPX 90 GL-5, ağır şartlar altında çalışan konvansiyonel dişli ve şanzıman yağıdır.  Yüksek yük taşıma kapasiteleri sayesinde yüksek hız ve anlık yüklenme, yüksek hız / düşük tork ve düşük hız / yüksek tork aşınmalarına karşın etkin koruma sağlar. Özel geliştirilmiş formülü ile pas, korozyon ve köpük oluşumunu kontrol altında tutarak uzun servis ömrü sağlar.

SPEEDGEAR EP GL-4

SpeedGear EP GL-4

SpeedGear EP GL-4, orta ve ağır şartlar altında çalışan şanzıman, diferansiyel ve akslar için geliştirilmiş yüksek performanslı otomotiv dişli yağıdır.

SPEEDGEAR GL-1

SpeedGear GL-1

SpeedGear GL-1, düşük ve orta yük koşullarında çalışan manuel şanzımanlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş mineral otomotiv dişli yağıdır.

ROTTWEILER GEAR OIL GL-5

Rottweiler Gear Oil GL-5

Speedol Rottweiler Termal Stabiliteli Dişli yağlayıcı parafinik ve sentetik esaslı baz yağlar ve yüksek performanslı katıkların harmanlanması ile hazırlanmış, dişlilerin azami yüzeyde kurumasını sağlayacak ve uzun ömürlü, çok amaçlı semi sentetik yağlama yağıdır.

RETARDER YAĞI 20W20

Retarder Yağı 20W20

Retarder Yağı 20W20, benzinli ve dizel araçların retarderlerinde kullanılmak üzere, yüksek kalitede parafinik baz yağlara özel paket katık ilavesi ile üretilen çok dereceli motor yağıdır.

TORQUE FLUID 32

Torque Fluid 32

Parafinik esaslı, pas ve korozyona karşı koruyucu, oksidasyona karşı dayanıklı olmasını sağlayan paket katıklarla üretilmiş güç iletim yağıdır.

TDX TO-4

TDX TO-4

TDX TO-4, üstün performanslı, ağır hizmet şartlarında çalışan iş makinelerinin transmisyonlarında, yağ banyolu fren sistemlerinde, tork konvertörlerinde, hidrolik ünitelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş kaliteli baz yağlara yüksek oksidasyon direnci veren, sürtünmeyi, köpürmeyi, pas ve korozyonu önleyici paket katık ilavesi ile üretilen, güç iletim yağıdır. CAT TO-4, Allison C-4 ve Komatsu Micro-Clutch şartnamelerini fazlasıyla karşılayarak iş makinesi üreticilerinin öngördüğü şartları sağlamaktadır. 

SPEEDTRANS HD-LD ATF ZM

SPEEDTRANS HD-LD ATF ZM

SPEEDTRANS HD-LD ATF ZM, ağır hizmet araçların otomatik şanzımanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış, yüksek ve düşük sıcaklıklarda zorlu çalışma gereksinimlerini karşılayan tam sentetik, uzun ömürlü otomatik transmisyon sıvısıdır. Modern ağır hizmet şanzımanlarının zorlu gereksinimlerini karşılar.

SPEEDOL SPEEDTRANS FE SPORT MB ATF

SpeedTrans FE Sport MB ATF

SpeedTrans FE Sport MB ATF, Mercedes, SUV'lar gibi binek araçlarının şanzımanlarında ve MB 236.15 performans gerektiren hafif hizmet araçlarının otomatik şanzımanlarında kullanılmak üzere gelişmiş performans katkı maddeleri ve yüksek kaliteli sentetik baz yağların harmanlanmasıyla formüle edilmiş tam sentetik şanzıman sıvısıdır.

SPEEDOL SPEEDTRANS ATF 8

SpeedTrans ATF 8

SpeedTrans ATF 8, , ZF 6, 8 ve 9 vitesli otomatik şanzımanların performansını optimize etmek için özel olarak düşük viskozite ile geliştirilmiş yeşil renkli tam sentetik şanzıman sıvısıdır. Özel formülü ile aşınma kontrollü titreşimsiz vites değiştirme performansı sağlar.

SPEEDOL SPEEDTRANS LIFE 7G ATF

SpeedTrans Life 7G ATF

SpeedTrans Life 7G ATF, Mercedes Benz 7 vitesli araçlarının otomatik şanzımanları için özel olarak tasarlanmış, üstün kaliteli tam sentetik yapıdaki baz yağlar ve geliştirilmiş katık teknolojisi kullanılarak harmanlanmış kırmızı renkli yüksek performanslı şanzıman sıvısıdır.

SPEEDTRANS ATF 6

SPEEDTRANS ATF 6

BMW,Jaguar ve Land Rover gibi araçlarda bulunan ZF 6 ileri vitesli otomatik şanzımanlar için özel olarak geliştirilmiş amber renginde otomatik transmisyon sıvısıdır.

SPEEDTRANS MULTI LV ATF

SpeedTrans MULTI LV ATF

SpeedTrans Multi LV ATF, özel olarak geliştirilmiş katık teknolojisi ve üstün kaliteli tam sentetik yapıdaki baz yağlar kullanılarak harmanlanmış yüksek performanslı kırmızı renkli şanzıman sıvısıdır.

SPEEDTRANS MULTI-VEHICLE ATF

SpeedTrans Multi Vehicle ATF

Özel olarak geliştirilmiş katık teknolojisi ve  üstün kaliteli sentetik yapıdaki baz yağlar kullanılarak harmanlanmış Dexron VI ve LT 71141 performansının talep edildiği araçların otomatik şanzımanlarında kullanılan yüksek performanslı sarı renkte otomatik transmisyon sıvısıdır.

SPEEDTRANS DCT FLUID

SpeedTrans DCT Fluid

SpeedTrans DCT Fluid, Audi, Volvo, Mitsubishi ve Chrysler dahil olmak üzere çift ıslak debriyajlı şanzımanın yağlanması için geliştirilmiş tamamen sentetik yeşil renkli çift kavramalı bir şanzıman sıvısıdır. VW, SEAT ve SKODA (6 Vitesli) DSG'de de kullanıma uygundur.

SPEEDTRANS DSG FLUID

SPEEDTRANS DSG FLUID

SpeedTrans DSG Sıvısı, esas olarak VAG'nin (Audi, VW, SEAT ve SKODA) DSG (Direct Shift Gearbox) şanzımanı için geliştirilmiş, tamamen sentetik, sarı renkli, çift kavramalı bir şanzıman sıvısıdır. Diğer WDCT iletimleri için de kullanılabilir. Bu ürün VW kuru debriyaj DSG tip 0AM, 02M, 02Q ve 02S için kullanılmaz.

SPEEDTRANS CVT GREEN FLUID

Speedtrans CVT Green Fluid

SpeedTrans CVT Green Fluid, multitronic (CVT zinciri) ve kemer sistemli (push belt) şanzıman uygulamalarında sürekli değişken transmisyon (CVT) sistemlerinde kullanım için geliştirilmiş, binek araçlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, özel katıklar ve yüksek performanslı sentetik baz yağların harmanlanmasıyla formüle edilmiş tam sentetik transmisyon sıvısıdır.

SPEEDTRANS CVT FLUID

SpeedTrans CVT Fluid

SpeedTrans CVT Fluid, multitronic (CVT zinciri) ve kemer sistemli (push belt) şanzıman uygulamalarında sürekli değişken transmisyon (CVT) sistemlerinde kullanım için geliştirilmiş, binek araçlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, özel katıklar ve yüksek performanslı sentetik baz yağların harmanlanmasıyla formüle edilmiş tam sentetik transmisyon sıvısıdır.

ATF DEXRON VI

ATF Dexron VI

Speedol ATF Dexron VI, yüksek performanslı sentetik baz yağlar ve geliştirilmiş katık teknolojisi ile formüle edilmiş, General Motors' DEXRON-VI spesifikasyonunu karşılayan kırmızı renkte tam sentetik otomatik şanzıman sıvısıdır.

SPEEDTRANS ATF+4

SpeedTrans ATF+4

SpeedTrans ATF+4, ATF+4 ve ATF+3'ün tavsiye edildiği otomatik şanzımanlı Chrysler, Jeep ve Dodge araçlar için özel olarak formüle edilmiş, premium performanslı, tam sentetik otomatik şanzıman yağıdır. 

ATF DEXRON III H TAM SENTETİK

ATF Dexron III H 

ATF Dexron III H modern transmisyon sistemleri, direksiyon ve sunroof sistemleri göz önüne alınarak tasarlanmış üstün performanslı tam sentetik otomatik transmisyon sıvısıdır. Özel olarak geliştirilmiş katık teknolojisi ve sentetik yapıda baz yağlar kullanılarak harmanlanmıştır.

ATF DEXRON III SEMİ SENTETİK

ATF Dexron III Semi Sentetik

Speedol ATF Dexron III, özel katık teknolojisi ve modern transmisyon sistemlerinin özelllikleri göz önüne alınarak formüle edilmiş, GM Dexron IIIG & Ford Mercon standartlarını karşılayan semi sentetik otomatik transmisyon sıvısıdır.

ATF DEXRON III SPECIAL

ATF DEXRON III SPECIAL

Speedol ATF Dexron III Special, özel katık teknolojisi ve modern transmisyon sistemlerinin özellikleri göz önüne alınarak formüle edilmiş, GM Dexron IIIG & Ford Mercon standartlarını karşılayan semi sentetik otomatik transmisyon sıvısıdır.

ATF DEXRON PLUS HV2

ATF Dexron Plus HV2

ATF Dexron Plus HV2, otomobillerin otomatik şanzıman ve transmisyonlarında kullanılmak üzere, kaliteli baz yağlara yüksek oksidasyon direnci veren, sürtünmeyi, köpürmeyi, pas ve korozyonu önleyici paket katık ilavesi ile üretilen ekstra HVI (Yüksek Viskozite İndeksi) özellikte bir yağdır.

ATF DEXRON II

ATF Dexron II

ATF DEXRON II otomobillerin otomatik şanzıman ve transmisyonlarında kullanılmak üzere, kaliteli baz yağlara yüksek oksidasyon direnci veren, sürtünmeyi, köpürmeyi, pas ve korozyonu önleyici paket katık ilavesi ile üretilen yüksek viskozite indeksli bir yağdır.

ATF DEXRON II SPECIAL

ATF DEXRON II SPECIAL

Speedol ATF Dexron II Special, otomobillerin otomatik şanzıman ve transmisyonlarında kullanılmak üzere, kaliteli baz yağlara yüksek oksidasyon direnci veren, sürtünmeyi, köpürmeyi, pas ve korozyonu önleyici paket katık ilavesi ile üretilen, yüksek viskozite indeksli bir yağdır.

ATF (HİDROLİK DİREKSİYON SIVISI)

ATF 

ATF hidrolik direksiyon sistemlerinde yüksek performans sağlamak için tasarlanmış mineral bazlı üstün kaliteli bir hidrolik direksiyon sıvısıdır. Hidrolik direksiyon sistemleri için özel ATF formülasyonu üretilmiştir.

SPD SHOCK ABSORBER OIL AWP/AMORTİSÖR YAĞI AWP

SPD SHOCK ABSORBER OIL AWP/AMORTİSÖR YAĞI AWP 

Motosiklet amortisörü, damper ve süspansiyonlarda değişen viskoziteyi karşılamak üzere parafinik yapılı baz yağ ve katıklarla harmanlanmış amortisör yağıdır.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.