TÜRKÇE ENGLISH

SAVUNMA SANAYİ

SPEEDOL WEAPON PROTECTIVE OIL SPD 63460 (S-761)

Weapon Protective Oil SPD 63460 (S-761)

Speedol Weapon Protective Oil SPD 63460 (S-761) özellikle günlük kullanım ve uzun süreli depolama için askeri ve genel amaçlı silahlar için geliştirilen, korozyon önleyici performansı ve aşınma önleyici özellikleri geliştirmek için özel katkı maddeleri içeren sentetik bazlı bir yağdır. Silah sistemleri için yağlama, koruma ve temizleme işlemlerinde mükemmel uygunluk saglar.

SPEEDOL GUN OIL CLP

SPEEDOL GUN OIL CLP

Speedol Gun Oil CLP, özellikle günlük kullanım ve uzun süreli depolama için askeri ve genel amaçlı silahlar için geliştirilen, korozyon önleyici performansı ve aşınma önleyici özellikleri geliştirmek için özel katkı maddeleri içeren sentetik bazlı bir yağdır. Silah sistemleri için yağlama, koruma ve temizleme işlemlerinde mükemmel uygunluk sağlar.

SPEEDOL GUN OIL SPD 63460 SPREY

Speedol Gun Oil SPD 63460 Sprey

Speedol Gun Oil SPD 63460 Sprey, özellikle günlük kullanım ve uzun süreli depolama için askeri ve genel amaçlı silahlar için geliştirilen, korozyon önleyici performansı ve aşınma önleyici özellikleri geliştirmek için özel katkı maddeleri içeren sentetik bazlı bir yağdır. Silah sistemleri için yağlama, koruma ve temizleme işlemlerinde mükemmel uygunluk saglar.

SİLAH KORUYUCU SPREY SPD 800 C

SİLAH KORUYUCU SPREY SPD 800 C

SPD 800C Sprey, özellikle günlük kullanım ve uzun süreli depolamada korunma amaçlı askeri silahlar için geliştirilmiştir. Silahları buzlanma ve çok sıcak ortamlar gibi dış ortam koşullarından korumak ve kasanın düzgün çalışmasını sağlamak için kullanılır.

SİLAH TEMİZLEME SPREY SPD 372 C

SİLAH TEMİZLEME SPREY SPD 372 C

SPD 372 C, özellikle askeri silahlar için geliştirilmiş temizleyici, yağlayıcı ve koruyucu bir üründür. Yapışmış, gresimsi, tozlanmış kirli silah metal parçalarını sorunsuzca temizler, paslanmış yüzeylere nüfuz eder, temizlerken yağlar ve paslanmaya karşı da korur

ASKERİ AĞIR SİLAH GRESİ TSK10924G

Askeri Ağır Silah Gresi TSK10924G

Speedol Askeri Ağır Silah Gresi TSK10924G, askeri benzeri tank tabancalarında (top) özellikle ağır silahlar için çok çeşitli uygulamalar ve ağır çalışma koşulları için tasarlanmış ekstra yüksek performanslı lityum kompleks grestir.SPEEDOL GUN SPD 372C

SPEEDOL GUN SPD 372C

Speedol GUN SPD 372C özellikle askeri silahlar için geliştirilmiş temizleyici ve yağlayıcı bir üründür. Sıkışmış, yağlı, tozlu ve kirli silah metal parçalarını sorunsuz bir şekilde temizler. Paslanmış yüzeylere nüfuz eder, yağları temizler ve korozyona karşı korur. Tüm askeri silah ve teçhizatlarında kullanıma uygun olup, uzun süreli koruma için, bu ürün kullanımı sonrasında SPEEDOL GUN OIL SPD 800C adlı koruyucu yağ kullanılması önerilir.

 

 

 

 


ŞUBAT 2022 REV00

SPEEDOL GUN OIL SPD 800C

Speedol Gun Oil SPD 800C

Speedol Gun Oil SPD 800C, pas ve korozyonu önlemek için tasarlanmış özel baz yağları ve katkı maddeleri ile harmanlanmış korozyona karşı yüksek direnç gösteren koruyucu bir silah yağıdır. Düşük sıcaklıklarda yüksek koruma sağlar. Uygulandığı alanda ince bir film tabakası oluşturur ve yüzeyin suya ve kire karşı dayanıklılığını arttırır.

TSK ÖZEL ANTİFİRİZ

TSK ÖZEL ANTİFRİZ

TSK Özel Antifriz, motor soğutma sisteminin bütün metallerini korumak için mükemmel şekilde ayarlanmış doğa-dostu organik radyatör soğutucusudur. Soğutma suyunun donma noktasını düşürür. Suyun kaynama noktasını yükselterek, yaz mevsiminde radyatör suyunun kaynamasını önler. Özellikle sarı metal yapılı soğutma sisteminde pas ve korozyonu önler, korozyona karşı mükemmel koruma sağlar.Silikat, borat, fosfat, nitrat, nitrit ve amin içermez.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.