TÜRKÇE ENGLISH

KURUMSAL

Koçak Speedol Fabrikası

 

KOÇAK SPEEDOL

Kaliteli hizmet anlayışı, teknolojiye dayalı yatırımları , müşteri odaklı çalışanları ve istikrarlı büyüme politikaları ile bugün bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında hak ettiği yeri alan Koçak Petrol, 1989 yılında bir aile şirketi olarak kuruldu.

O yıllarda sınırlı sayıda üründen oluşan madeni yağ üretimi ile faaliyetlerine başlayan Koçak Petrol , bugün geldiği noktada otomotiv ve endüstriyel alanlarda 300 den fazla ürün ve 700 üzerinde ambalaj çeşitliliği ile ülke ekonomisine değer katmaya devam ediyor. Kocaeli - Gebze’de bulunan 4500 m2 si kapalı, 12.500 m2 toplam alan üzerinde kurulu Madeni Yağ ve Gres Harmanlama Dolum Tesisimizde ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim yapılmaktadır.

1921 yılından beri Amerika Birleşik Devletlerinde yüksek performanslı ürünler kategorisinde faaliyet gösteren Speedol Oil, Koçak Petrol bünyesine katılmıştır.

100 yıllık bu bilgi birikimi ve tecrübenin verdiği güçle, özellikle motor sporlarında kullanılmakta olan, ester teknolojisine sahip tam sentetik ürünlerimiz ile daha yüksek performans, daha fazla güç ve daha fazla dayanıklılık bekleyen müşterilerimizin beklentileri karşılanmaktadır.

Bir Koçak Petrol markası olan ve dünya çapında önemli oranda tanınırlığı bulunan Speedol, gerek OEM gerekse makine üreticilerinin ihtiyaçları doğrultusunda otomotivden endüstriyele her alanda çok geniş bir ürün gamına sahiptir.

4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

Speedol ve F6 markalarımızla yurtiçi ve ihracat pazarlarına yaptığımız satışların yanı sıra, ulusalar arası ve ulusal madeni yağ ve gres markalarına güvenilir ve kaliteli fason üretim hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ayrıca hammaddeye ve pazara olan yakınlığımız sayesinde de iş ortaklarımıza lojistik avantajı sunuyoruz.


Kendi alanlarında uzman ulusal ve uluslar arası hammadde ve ambalaj tedarikçilerimizle işbirliği içinde çalışarak kalite ve performans standartlarımızı koruyoruz.


İleri teknolojiye sahip rafinerilerden temin edilen üstün kaliteli baz yağlar ve günümüz motor, makine teknolojisinin gereksinimi yüksek performanslı katıklar kullanılarak yapılan ürünlerimiz uzun süren araştırma geliştirme çalışmaları sonucunda müşterilerimize sunulmaktadır.

Speedol madeni yağ ve gresleri, dünyanın önde gelen katık firmaları ve OEM makine üreticileri ile yapılan ortak çalışmalar neticesinde uluslar arası motor ve makine üreticilerinin OEM onaylarına sahiptir.

Savunma sanayine, demiryollarına , denizyollarına ve havacılık sektörüne proje bazında ürettiğimiz özel ürünlerle ülkemiz ekonomisine katma değer sağlamakta ve bu sektörlere çözümler sunmaktayız.

Araştırma geliştirme faaliyetlerine yaptığımız yatırımlar sayesinde makine ve motor üreticilerinin performans beklentileri dikkate alınarak en uygun baz yağ ve katıklar kullanılarak en yüksek performansta ürünler müşterilerimizin ve nihai kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Her geçen gün artan iş ortaklıkları sayesinde üretim ve dolum kapasitemiz artarken bulunduğumuz bölgeye de daha fazla istihdam sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz . Çevre, insan, iş ve işçi sağlığına verdiğimiz yüksek önem neticesinde, çalışanlarımıza sürekli eğitimler verilmekte ve sıfır kaza hedefi doğrultusunda faaliyetlerimiz sürdürülmektedir. Bir aile uyumu içinde gerçekleştirilen takım çalışmalarıyla da başarının sürekliliğini sağlanmaktadır.


Kaliteden ödün vermeyen, insan ve çevre odaklı yönetim anlayışı, yenilikçi vizyonu ile Koçak Petrol, çalışanları, iş ortakları ve müşterileriyle birlikte, çeyrek asırlık tecrübesinin verdiği güçle geleceğe koşmaya devam edecek!


Speedol
Kalite ile daima ileriye ……

 

VİZYONUMUZ

Madeni Yağ ve Gres işlerinde ileri teknolojiyi kullanarak, kalifiye personeli çalıştırarak ve hizmeti ön planda tutarak müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ürün sunmak. Müşteri odaklı hizmette kalite, istikrar ve güveni en üst seviyeye çıkartmak.

MİSYONUMUZ

Madeni Yağ ve Gres sektöründe gelişen teknolojiyi takip ederek, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla fark oluşturan bir şirket olmak, markamızı güçlendirmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterileri, çalışanların beklentilerini en üst seviyede karşılamak. 

KOÇAK SPEEDOL TANITIM KATALOĞU

 

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.