TÜRKÇE ENGLISH

KALİTE POLİTİKASI

Koçak Petrol Ürünleri olarak Kalite politikamız;

  • Madeni yağ, gres, antifriz ve cam suyu işlerinde ileri teknolojiyi kullanarak, iyi mesleki ve teknik uygulamalar göstererek, sürekli eğitilen, becerisi geliştirilen ve yetkinliği sağlanmış uzman personeli ve teknolojinin gelişmesi sonucu ihtiyaç haline gelen değişimlere kaynakların sağlanması kabiliyeti ile hızlı şekilde cevap vermek ve kaliteyi en üst seviyede tutmaktır.
  • Koçak Petrol Ürünleri müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ürünü sunmayı ve hatalara hayat hakkı tanımama prensibini işleten bir aile olmayı ilke olarak benimsemiştir.
  • Koçak Petrol Ürünleri münasebetlerini hile, yalan, aldanma ve aldatma üzerine değil, güven emniyet, kazanma ve kazandırma esasları üzerine kurmayı hedeflemiştir.
  • Takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan elemanlarımız, kalitemizin mimarlarıdır. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı sunduğumuz hizmettir.
  • Bu amaçla, Koçak Petrol Ürünlerinde ISO 9001’e uygun bir Kalite Yönetim Sistemi oluşturulmuş olup, standardın öngördüğü dokümanlar yayınlanarak uygulamaya konulmuştur. Tüm personelinin bu dokümanları öğrenmeleri, usul ve esaslara göre yürütmeleri zorunludur.
  • Hızlılık, doğruluk, süreklilik, güven, eşitlik, ilkelerinin topyekûn uygulanması ve müşterilerle yapılan işbirliğinin de yardımıyla, müşteri şikâyetlerinin önlenmesi, müşteri beklentilerinin karşılanması dolayısı ile müşteri memnuniyetinin artırılması konusunda gerekli tüm çalışmaları yapmaktadır.
  • Koçak Petrol Ürünleri Üst Yönetimi olarak; Kalite Yönetim Sistemi’ni tüm personelin katkısıyla ISO 9001 standardı, müşteri şartları ve yasal şartlara uygun olarak etkin bir şekilde uygulayacağımızı ve sürekli iyileştireceğimizi taahhüt ederiz.
 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.