TÜRKÇE ENGLISH

İNŞAAT KALIP YAĞLARI

METAL KALIP YAĞI

METAL KALIP YAĞI

Özel katıklar içeren, suya dayanıklı metal kalıplarda kullanılmak üzere formüle edilmiş direkt olarak kullanılan kalıp yağıdır.

PLYWOOD KALIP YAĞI

PLYWOOD KALIP YAĞI

Özel katıklar içeren, mineral yağ esaslı, kalıp ile beton arasında ince bir film tabakası oluşturarak malzemenin kalıptan kolay ayrılmasını sağlayan suya dayanıklı kalıp yağıdır.

SU EMÜLSİYONLU KALIP YAĞI (1/5)

SU EMÜLSİYONLU KALIP YAĞI (1/5)

Parafinik esaslı baz yağlar ile hazırlanmış, betonun dökülürken kalıba yapışmasını önlemek ve betonun kalıptan düzgün çıkarılmasını sağlamak amacıyla hazırlanmış emülsiyon özelliği olan üründür.

AHŞAP KALIP YAĞI

AHŞAP KALIP YAĞI

Aromatik esaslı baz yağlar ile hazırlanmış, betonun dökülürken kalıba yapışmasını önlemek ve betonun kalıptan düzgün çıkarılmasını sağlamak amacıyla hazırlanmış, özel katıklar içeren suya dayanıklı kalıp yağıdır.

GAZ BETON KALIP YAĞI

GAZ BETON KALIP YAĞI

Betonun kalıba yapışmasını önleyecek şekilde üstün katıklar ve kaliteli baz yağlar kullanılarak gaz beton prosesi için özel olarak formüle edilmiş kalıp yağıdır.

RTU KALIP AYIRICI

Rtu Kalıp Ayırıcı

Parafinik esaslı baz yağlar ile hazırlanmış, betonun dökülürken kalıba yapışmasını önlemek ve betonun kalıptan düzgün çıkarılmasını sağlamak amacıyla hazırlanmış kullanıma hazır (RTU) özellikte süt görünümlü beyaz kalıp ayırıcı üründür. Kolay ve ekonomik kullanım sağlar.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.