TÜRKÇE ENGLISH

OTOMATİK TRANSMİSYON SIVILARI ve ÖZEL ATF GRUPLARI

SPEEDTRANS HD-LD ATF ZM

SpeedTrans HD-LD ATF ZM

SpeedTrans HD-LD ATF ZM, ağır hizmet araçların otomatik şanzımanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış, yüksek ve düşük sıcaklıklarda zorlu çalışma gereksinimlerini karşılayan tam sentetik, uzun ömürlü otomatik transmisyon sıvısıdır. Modern ağır hizmet şanzımanlarının zorlu gereksinimlerini karşılar.

SPEEDTRANS FE SPORT MB ATF

SpeedTrans FE Sport MB ATF

SpeedTrans FE Sport MB ATF, Mercedes, SUV'lar gibi binek araçlarının şanzımanlarında ve MB 236.15 performans gerektiren hafif hizmet araçlarının otomatik şanzımanlarında kullanılmak üzere gelişmiş performans katkı maddeleri ve yüksek kaliteli sentetik baz yağların harmanlanmasıyla formüle edilmiş tam sentetik şanzıman sıvısıdır.

SPEEDTRANS ATF 8

SpeedTrans ATF 8

SpeedTrans ATF 8, , ZF 6, 8 ve 9 vitesli otomatik şanzımanların performansını optimize etmek için özel olarak düşük viskozite ile geliştirilmiş yeşil renkli tam sentetik şanzıman sıvısıdır. Özel formülü ile aşınma kontrollü titreşimsiz vites değiştirme performansı sağlar.

SPEEDTRANS LIFE 7G ATF

SpeedTrans Life 7G ATF

SpeedTrans Life 7G ATF, Mercedes Benz 7 vitesli araçlarının otomatik şanzımanları için özel olarak tasarlanmış, üstün kaliteli tam sentetik yapıdaki baz yağlar ve geliştirilmiş katık teknolojisi kullanılarak harmanlanmış kırmızı renkli yüksek performanslı şanzıman sıvısıdır.

SPEEDTRANS ATF 6

SpeedTrans ATF 6

BMW,Jaguar ve Land Rover gibi araçlarda bulunan ZF 6 ileri vitesli otomatik şanzımanlar için özel olarak geliştirilmiş amber renginde otomatik transmisyon sıvısıdır.

SPEEDTRANS MULTI LV ATF

SpeedTrans Multi LV ATF

SpeedTrans Multi LV ATF, özel olarak geliştirilmiş katık teknolojisi ve üstün kaliteli tam sentetik yapıdaki baz yağlar kullanılarak harmanlanmış yüksek performanslı kırmızı renkli şanzıman sıvısıdır.

SPEEDTRANS MULTI-VEHICLE ATF

SpeedTrans Multi Vehicle ATF

Özel olarak geliştirilmiş katık teknolojisi ve üstün kaliteli sentetik yapıdaki baz yağlar kullanılarak harmanlanmış Dexron VI ve LT 71141 performansının talep edildiği araçların otomatik şanzımanlarında kullanılan yüksek performanslı sarı renkte otomatik transmisyon sıvısıdır.

SPEEDTRANS DCT FLUID

SpeedTrans DCT Fluid

SpeedTrans DCT Fluid, Audi, Volvo, Mitsubishi ve Chrysler dahil olmak üzere çift ıslak debriyajlı şanzımanın yağlanması için geliştirilmiş tamamen sentetik yeşil renkli çift kavramalı bir şanzıman sıvısıdır. VW, SEAT ve SKODA (6 Vitesli) DSG'de de kullanıma uygundur.

SPEEDTRANS DSG FLUID

SpeedTrans DSG Fluid

SpeedTrans DSG Sıvısı, esas olarak VAG'nin (Audi, VW, SEAT ve SKODA) DSG (Direct Shift Gearbox) şanzımanı için geliştirilmiş, tamamen sentetik, sarı renkli, çift kavramalı bir şanzıman sıvısıdır. Diğer WDCT iletimleri için de kullanılabilir. Bu ürün VW kuru debriyaj DSG tip 0AM, 02M, 02Q ve 02S için kullanılmaz.

SPEEDTRANS CVT GREEN FLUID

Speedtrans CVT Green Fluid

SpeedTrans CVT Green Fluid, multitronic (CVT zinciri) ve kemer sistemli (push belt) şanzıman uygulamalarında sürekli değişken transmisyon (CVT) sistemlerinde kullanım için geliştirilmiş, binek araçlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, özel katıklar ve yüksek performanslı sentetik baz yağların harmanlanmasıyla formüle edilmiş tam sentetik transmisyon sıvısıdır.

SPEEDTRANS CVT FLUID

SpeedTrans CVT Fluid

SpeedTrans CVT Fluid, multitronic (CVT zinciri) ve kemer sistemli (push belt) şanzıman uygulamalarında sürekli değişken transmisyon (CVT) sistemlerinde kullanım için geliştirilmiş, binek araçlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, özel katıklar ve yüksek performanslı sentetik baz yağların harmanlanmasıyla formüle edilmiş tam sentetik transmisyon sıvısıdır.

ATF DEXRON VI

ATF Dexron VI

Speedol ATF Dexron VI, yüksek performanslı sentetik baz yağlar ve geliştirilmiş katık teknolojisi ile formüle edilmiş, General Motors' DEXRON-VI spesifikasyonunu karşılayan kırmızı renkte tam sentetik otomatik şanzıman sıvısıdır.

SPEEDTRANS ATF+4

SpeedTrans ATF+4

SpeedTrans ATF+4, ATF+4 ve ATF+3'ün tavsiye edildiği otomatik şanzımanlı Chrysler, Jeep ve Dodge araçlar için özel olarak formüle edilmiş, premium performanslı, tam sentetik otomatik şanzıman yağıdır. Dexron veya Mercon tipi sıvıların belirtildiği şanzımanlarda kullanılması tavsiye edilmez.

ATF DEXRON IIIH TAM SENTETİK

ATF Dexron IIIH

ATF Dexron IIIH modern transmisyon sistemleri, direksiyon ve sunroof sistemleri göz önüne alınarak tasarlanmış üstün performanslı tam sentetik otomatik transmisyon sıvısıdır. Özel olarak geliştirilmiş katık teknolojisi ve sentetik yapıda baz yağlar kullanılarak harmanlanmıştır.

ATF DEXRON III SEMİ SENTETİK

ATF Dexron III Semi Sentetik

Speedol ATF Dexron III, özel katık teknolojisi ve modern transmisyon sistemlerinin özelllikleri göz önüne alınarak formüle edilmiş, GM Dexron IIIG & Ford Mercon standartlarını karşılayan semi sentetik otomatik transmisyon sıvısıdır.

ATF DEXRON III SPECIAL

ATF Dexron III Special

Speedol ATF Dexron III Special, özel katık teknolojisi ve modern transmisyon sistemlerinin özellikleri göz önüne alınarak formüle edilmiş, GM Dexron IIIG & Ford Mercon standartlarını karşılayan semi sentetik otomatik transmisyon sıvısıdır.

ATF DEXRON PLUS HV2

ATF Dexron Plus HV2

ATF Dexron Plus HV2, otomobillerin otomatik şanzıman ve transmisyonlarında kullanılmak üzere, kaliteli baz yağlara yüksek oksidasyon direnci veren, sürtünmeyi, köpürmeyi, pas ve korozyonu önleyici paket katık ilavesi ile üretilen ekstra HVI (Yüksek Viskozite İndeksi) özellikte bir yağdır.

ATF DEXRON II

ATF Dexron II

ATF DEXRON II otomobillerin otomatik şanzıman ve transmisyonlarında kullanılmak üzere, kaliteli baz yağlara yüksek oksidasyon direnci veren, sürtünmeyi, köpürmeyi, pas ve korozyonu önleyici paket katık ilavesi ile üretilen yüksek viskozite indeksli bir yağdır.

ATF DEXRON II SPECIAL

ATF Dexron II Special

Speedol ATF Dexron II Special, otomobillerin otomatik şanzıman ve transmisyonlarında kullanılmak üzere, kaliteli baz yağlara yüksek oksidasyon direnci veren, sürtünmeyi, köpürmeyi, pas ve korozyonu önleyici paket katık ilavesi ile üretilen, yüksek viskozite indeksli bir yağdır.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.