TÜRKÇE ENGLISH

TRAKTÖR ve TARIM MAKİNELERİ YAĞLARI

MULTI-TRAK 428 (UTTO)

Multi-Trak 428 (UTTO)

MULTI-TRAK 428 (UTTO), modern, ekstra yüksek performanslı tarımsal ve ticari traktörlerin performanslarını arttırmak için özel olarak tasarlanmış uzun ömürlü çok amaçlı traktör yağıdır.

MULTI-TRAK 426 (UTTO)

Multi-Trak 426 (UTTO)

Speedol Multi-Trak 426, aktarma organları ve hidrolik yağ taleplerini karşılamak veya bu talepleri geçmek için tasarlanmış ekstra yüksek performanslı çok amaçlı traktör yağıdır. Geniş bir yelpazedeki ortam ve çalışma koşullarında bulunan tarım ve ticari traktörlerin performans taleplerinin karşılanması için tasarlanmıştır.

MULTI-TRAK 422 (UTTO)

Multi-Trak 422 (UTTO)

Speedol Multi-Trak 422, traktör ve iş makinelerinin transmisyon, hidrolik ve yağ banyolu fren sistemlerinde kullanılmak amacıyla tasarlanmış ekstra yüksek performanslı, çok amaçlı traktör yağıdır.


MULTI-TRAK 20W40 (UTTO)

Multi-Trak 20W40 (UTTO)

Speedol Multi-Trak 20W40, aktarma organları ve hidrolik yağ taleplerini karşılamak veya bu talepleri geçmek için tasarlanmış ekstra yüksek performanslı çok amaçlı traktör yağıdır. Geniş bir yelpazedeki ortam ve çalışma koşullarında bulunan tarım ve ticari traktörlerin performans taleplerinin karşılanması için tasarlanmıştır.

SUPER-TRAK 15W40

Super-Trak 15W40

Speedol Super-Trak 15W/40, traktör ve iş makinelerinin karterlerinde kullanılmak üzere harmanlanmış yüksek kaliteli dört mevsim kullanılan motor yağıdır.

SUPER-TRAK 20W50

Super-Trak 20W50

Speedol Super-Trak 20W/50, traktör ve iş makinelerinin karterlerinde kullanılmak üzere harmanlanmış yüksek kaliteli dört mevsim kullanılan motor yağıdır.

BIÇKI YAĞI (PARAFİNİK B)

Bıçkı Yağı (Parafinik B)

Ağaç kesme makinalarında ve zincirli testerelerde kullanılmak üzere kaliteli parafinik yağlarda özel paket katık ilavesi ile iki zamanlı motorlarda kullanılmak üzere üretilen üstün kaliteli bir yağdır. Genellikle yağ-yakıt oranı 1/18 ve 1/53 arasında değişirken, uygun yağ-yakıt karışım oranı makine üreticilerinin önerilerine göre belirlenmelidir.

PAMUK TOPLAMA MAKİNESİ GRESİ

Pamuk Toplama Makinesi Gresi

Pamuk toplama makinelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, aşırı basınç (EP), aşınma önleyici (AW), oksidasyon önleyici ve korozyon önleyici katıklarla formüle edilmiş yarı akışkan lityum sabun bazlı bir grestir.

PICKER SP2 LUBE & DETERGENT

Picker SP2 Lube & Detergent

Pamuk toplama makinelerinde bulunan iğ ünitelerinin temizlenmesi ve nemlendirilmesi amacıyla, yüksek oranda rafine edilmiş parafinik baz yağlar ile özel olarak formüle edilmiş, su ile karıştırılarak emülsiyon oluşturulan konsantre sıvıdır.

SPEEDOL MOTOSYN HP SUPER 2T

Speedol MotoSyn HP Super 2T

Speedol MotoSyn HP Super 2T, ormancılar ve ağaç  işçiliği profesyonelleri tarafından kullanılan güçlü ve modern Euro 5 motorlu testere, zincir ve kılavuzların yağlanması için özel olarak geliştirilmiş, yüksek sıcaklıklarda dumanlama yapmayan özellikte, koyu yeşil renkli yarı sentetik  2 zamanlı motor yağıdır. 2 zamanlı mavi testere zincir yağı olarak bilinir. Ayrıca API TC JASO FD performansının gerekli olduğu iki zamanlı motosikletler için de kullanılır. 

SPEEDOL SPD MOTO HP 2T

Speedol SPD Moto HP 2T

Modern zincirli testerelerin zincir ve kılavuz çubuklarının yağlanması için özel olarak geliştirilmiş yüksek sıcaklıklarda dumanlama yapmayan özellikte 2-zamanlı motor yağıdır. Aşınmaya, paslanmaya ve korozyona karşı iyi koruma sağlayan düşük kül içeren özel katkı maddeleriyle formüle edilmiştir. 

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.