TÜRKÇE ENGLISH

MÜSTAHZARLAR ve ÖZEL ÜRÜNLER

DİZEL YAKIT KATKILARI

DİZEL YAKIT KATKILARI

Şık tasarımlı ambalajlar, ürün renginin sınıflandırmasında kolaylık açısından, ambalaj içindeki ürün rengi ile aynı seçilmiştir. Dizel araçlarda yakıt ekonomisine katkı sağlamaktadırlar.

BENZİN - LPG YAKIT KATKILARI

BENZİN - LPG YAKIT KATKILARI

Şık tasarımlı ambalajlar, ürün renginin sınıflandırmasında kolaylık açısından, ambalaj içindeki ürün rengi ile aynı seçilmiştir. Benzinli  ve LPG li araçlarda yakıt ekonomisine katkı sağlamaktadırlar.

AEROSOL

Sprey - Aerosol Yağlayıcılar, Koruyucular, Temizleyiciler, Oto  Bakım Ürünleri

RADYATÖR ÇATLAK TIKAYICI

Radyatör Çatlak Tıkayıcı

F6 Radyatör Çatlak Tıkayıcı, soğutma sistemindeki küçük sızıntıları gidermek ve soğutma sıvısı sızıntılarına karşı sistemi korumak üzere geliştirilmiş sızdırmazlık ürünüdür.

CAM SUYU ANTİFİRİZİ

Cam temizleme suyuna katılan ve her mevsim kullanılabilen bir üründür. Soğuk havalarda mükemmel akıcılık sağlayarak cam suyunun donmasını önler. Sileceklerin daha iyi silmesini sağlar. Net bir görüş sağlar.

OTO PARFÜMLERİ

Araç içindeki kötü kokuları giderir, ferah ve taze bir hava oluşmasına yardım eder.

DONMAZ KRİKO KABİN YAĞI

Donmaz Kriko Kabin Yağı

Speedol Donmaz Kriko Kabin Yağı, özel olarak hazırlanmış soğuk hava şartlarında akışkanlığını koruyarak sistem hareketini kolaylaştırır.

SPEEDOL HAVALI FREN ALKOLÜ

Speedol Havalı Fren Alkolü

Fren sistemi hava ile çalısan tüm araçlarda ve kriko kabinleri gibi diğer basınçlı sistemlerde kullanılmak üzere formüle edilmiş donma önleyici bir sıvıdır.

GRESLER

Speedol Lityum Komplex Mavi Kartuş Gres

ENDÜSTRİYEL EL YIKAMA KREMİ

Endüstriyel El Yıkama Kremi

F6 Endüstriyel El Temizleme Kremi, eldeki tüm boya çeşitlerini, katı-sıvı yağları, zift, katran, gres, vernik, tutkal ve poliüretan gibi her türlü inatçı ve yapışkan kirliliği cilde zarar vermeden temizleyen, dermatolojik olarak test edilmiş, antibakteriyel bir üründür. Kozmetik yönetmeliği hükümlerine göre üretilmiştir.

SLK 300

SLK 300

SLK 300, +300°C’ye kadar sıcaklıklarda esnekliğini koruyabilen anti-korosif nötr silikon bazlı sıvı conta. Özel ambalajı sayesinde silikonu uygulama tabancası gerektirmeksizin kullanma imkanı sağlar. Asit içermez, hassas metallere uygulanabilir. Düşük kokulu kuruma yapar. -50°C ve + 300°C arasında sıcaklık değişimlerinde hacim kaybına ve çatlamaya dirençlidir. Saf silikondur, uçucu organik yağlar içermez. Arttırılmış yağ dayanımına sahiptir.

SPEEDSOL

SPEEDSOL

Aromatik hidrokarbon içermeyen, yoğun rafine edilmiş yağ çözücü ve temizleyici solventtir.

SPEEDOL BIOSOLV CLEANER SP10

Speedol Biosolv Cleaner SP10

Speedol Biosolv Cleaner SP10, boyalı yüzeyler hariç her türlü yüzeydeki ağır kirlenmiş yağı, gresi, genel yağlayıcıları ve organik kalıntıları güvenli bir şekilde gidermek için formüle edilmiş su bazlı bir temizleyici / yağ gidericidir.

FOOD MACHINE GDS-2 GREASE SPRAY

FOOD MACHINE GDS-2 GREASE SPRAY

GIDA MAKİNASI GDS-2 GRES SPREYİ, gıda işleme endüstrisinin gereksinimlerine uygun olarak formüle edilmiş özel bir yağlayıcı spreydir.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.