TÜRKÇE ENGLISH

EV FLUIDS SERİSİ

Speedol Dielectric Battery eCoolant

Speedol Dielectric Battery eCoolant

Speedol Dielectric Battery eCoolant, daha uzun batarya ömrü, daha düşük sıcaklık ve daha hızlı şarj süresi özelliklerini destekleyen elektrikli araçlardaki doğrudan batarya soğutma sistemlerinin ısı kaynaklarını soğutması için formüle edilmiş dielektrik özellikte batarya soğutma sıvısıdır.

Speedol Driveline ETF

Speedol Driveline ETF

Speedol Driveline ETF, hem kuru hem ıslak, tek ve çok hızlı eAkslar için sıfırdan tasarlanmış, zorlu koşullar altında hassas donanıma sağlam koruma ve soğutma sağlayan, tüm eAks türlerinin gereksinimlerini güvenle karşılamak için mükemmel performans dengesi sağlayan Elektrikli Şanzıman Sıvısıdır (ETF).

Speedol Indirect Coolant G40++

Speedol Indirect Coolant G40++

Speedol Indirect Coolant G40++, akü, elektrik motoru veya invertör gibi elektrikli araç bileşenlerinin dolaylı soğutulması için yeni nesil Si-OAT teknolojisi inhibitör paketi ile formüle edilmiş, mükemmel ısı giderme kapasitesine sahip, kullanıma hazır soğutucudur.

Speedol Brake DOT 5.1

Speedol Brake DOT 5.1

Speedol Brake DOT 5.1, polietilen glikol eter, katkı maddeleri ve stabilizatörler ile bunların borat ve aminlerini içeren karışım esaslı, yüksek performanslı bir fren sıvısıdır.

Speedol EV Grease SynComp

Speedol EV Grease SynComp

Speedol EV Grease SynComp, elektrikli araç bileşenlerinin en iyi şekilde çalışması için özel olarak tasarlanmış, rulmanların, elektrik motorlarının ve diğer elektrikli araçların yağlanması için önerilen uzun ömürlü sentetik yapılı kompleks grestir.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.