TÜRKÇE ENGLISH

HAVACILIK

SPEEDOL AERO ULTRA DIESEL S170

Speedol Aero Ultra Diesel S170

Speedol Aero Ultra Diesel S170, yeni nesil Dizel Havacılık Pistonlu Motorlarda kullanılmak üzere formüle edilmiş tam sentetik bir motor yağıdır. Aero Ultra Diesel kıvılcım ateşlemeli veya Avgas ile çalışan veya gaz türbinli uçak motorlarında kullanılmamalıdır.

SPEEDOL AERO TURBO DIESEL SP170

Speedol Aero Turbo Diesel SP170

Speedol Aero Turbo Diesel SP170, yeni nesil Dizel Havacılık Pistonlu Motorlarda kullanılmak üzere formüle edilmiş tam sentetik bir motor yağıdır. Aero Ultra Diesel kıvılcım ateşlemeli veya Avgas ile çalışan veya gaz türbinli uçak motorlarında kullanılmamalıdır.

SPEEDOL AERO TRANS S170

Speedol Aero Trans S170

Speedol Aero Trans S170, TEI PD-170 / İHA (İnsansız Hava Aracı) motorunun içinde yer alan şanzımanda kullanılmak üzere tasarlanmış, yüksek ve düşük sıcaklıklarda zorlu çalışma gereksinimlerini karşılayan tam sentetik, uzun ömürlü otomatik transmisyon sıvısıdır.

SPEEDOL AERO W120

Speedol Aero W120

Speedol Aero W120, hava taşıtı pistonlu motorlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş kül içermeyen yağlayıcılardır. Olağanüstü stabilite, dağılma ve köpük önleme performansı sağlayan metalik olmayan katkı maddeleri ve yüksek viskozite indeksli baz yağlarla formüle edilmiştir. Bu katkı maddeleri, yanma odalarında ve bujilerde tortu oluşumuna yol açabilecek metalik kül kalıntıları bırakmaz, bu da ön ateşlemeye ve olası motor arızasına neden olmaz.

SPEEDOL AERO W100

Speedol Aero W100

Speedol Aero W100, hava taşıtı pistonlu motorlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş kül içermeyen yağlayıcılardır. Olağanüstü stabilite, dağılma ve köpük önleme performansı sağlayan metalik olmayan katkı maddeleri ve yüksek viskozite indeksli bazyağlarla formüle edilmiştir. Bu katkı maddeleri, yanma odalarında ve bujilerde tortu oluşumuna yol açabilecek metalik kül kalıntıları bırakmaz, bu da ön ateşlemeye ve olası motor arızasına neden olmaz.

SPEEDOL SPEEDFROST DE-ICER SPD1428 (TYPE IV)

Speedfrost De-Icer SPD1428

Speedol Speedfrost De-icer SPD1428 (Type IV), Otomotiv Mühendisleri Havacılık ve Uzay Malzeme Spesifikasyonu SAE AMS 1428 ve Uçak Havalandırma / Buzlanma Önleyici Sıvılar için ISO 11078 Topluluğunun tüm teknik gereksinimlerine uyan, biyolojik olarak çözünebilir bir propilen glikol bazlı Tip IV de / buzlanma önleyici sıvıdır. Malzeme uyumluluk testi, ürünün AMS1428'de belirtilen gereksinimlere uygun olduğunu göstermektedir.

SPEEDOL SPEEDFROST DE-ICER SPD1424/PG90 (TYPE I)

Speedfrost De-Icer SPD1424/PG90 (TYPE I)

Speedfrost De-icer SPD1424/PG90 (Type I), Otomotiv Mühendisleri Havacılık ve Uzay Malzeme Spesifikasyonu SAE AMS 1424/1 ve Uçak Havalandırma / Buzlanma Önleyici Sıvılar için ISO 11075 topluluğunun tüm teknik gereksinimlerine uyan, biyolojik olarak çözünebilir şekilde tasarlanmış propilen glikol bazlı antikorozif kanat üstü buz çözme sıvısıdır. 

SPEEDOL SPEEDFROST DE-ICER SPD1424/PG80 (TYPE I)

Speedfrost De-Icer SPD1424/PG80 (TYPE I)

Speedfrost De-icer SPD1424/PG80 (Type I), Otomotiv Mühendisleri Havacılık ve Uzay Malzeme Spesifikasyonu SAE AMS 1424/1 ve Uçak Havalandırma / Buzlanma Önleyici Sıvılar için ISO 11075 topluluğunun tüm teknik gereksinimlerine uyan, biyolojik olarak çözünebilir şekilde tasarlanmış propilen glikol bazlı antikorozif kanat üstü buz çözme sıvısıdır.

SPEEDOL LIQUID AIRFIELD DE-ICER D217

LIQUID AIRFIELD DE-ICER D217

Speedol Liquid Airfield De-Icer D217, uçak pisti, asfalt yollar ve beton kaldırımlar için hazırlanmış çevreye zararsız donma önleyici ve buz çözücü sıvıdır. Potasyum asetat esaslıdır. Bu ürün tamamen çevreye zararsızdır.

SPEEDAIR GALLEY & SURFACE CLEANER

Speedair Galley & Surface Cleaner

Kabin İçi - Yüzey Temizleyici, havacılık sektöründe, uçak içi kabin ve mutfak da dahil genel yüzeyler ve tuvaletler gibi hijyen gerektiren ortamlarda virüs ve bakterilere karşı efektif bir çözüm olarak antimikrobiyal özelliklere sahip su bazlı, zararsız bir dezenfektan ve temizleyicidir. Diğer ev temizlik ürünlerine kıyasla hem daha sağlıklı ve güvenli, hem de çok daha ekonomik bir çözümdür. Plastik, metal, fayans, ahşap dahil neredeyse tüm sert yüzeyli zeminlerde direkt, sulandırılmadan kullanılabilir.

SPEED AIR GREASE FSX 100

SPEED AIR GREASE FSX 100

SPEED AIR GREASE FSX 100, özel sentetik baz yağlar ve yüksek kaliteli lityum kompleks kalınlaştırıcının özellikleri ile birleştirilmiş aşırı sıcaklıklarda çalışan üstün performanslı kırmızı renkli bir grestir. Sentetik yağların parafin içermeyen yapıları ve mineral yağlarla kıyaslandığında düşük sürtünme katsayısı, düşük sıcaklıklarda mükemmel pompalanabilirlik ve çok düşük sıcaklıkta ilk başlatma sağlamaktadır.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.