TÜRKÇE ENGLISH

BUZ ÇÖZÜCÜ SPREY / DE - ICER

Buz Çözücü Sprey / De-icer

Dışarıda dondurucu soğuk olduğunda, camlar ve kilit sistemi don ve buzla kaplandığında, sürüşten önce bu yüzeylerin tamamen temizlenmesi, kar ve buzun çözülmesi ve tekrar tutmamasına karşı koruma sağlanması için kullanılan buz çözücü özellikte bir üründür.

Kullanım Yerleri

Araç camlarında ve kontrol kilidi olmayan donmuş kapı kilitlerindeki buzları çözer ve tekrar buzlanmaya karşı uzun süreli koruma sağlar. Silecek fıskiyelerindeki buzun temizlenmesinde de etkin bir şekilde kullanılır.

Kullanım Avantajları

• Otomobil camlarındaki ve kilitte ki buzun çözülerek temizlenmesinde etkin bir üründür.
• Uygulanan cam ve kilitte tekrar buzlanmayı geciktirir.
• Kilidi hem korur hem kayganlaştırır.
• Aerosol sprey şeklindeki ambalajıyla zaman kaybetmeden kolay kullanım kolaylığı sağlar.
• Normal buz kazıyıcı aparata gerek kalmadığından camlarda çizikler ve leke dalgalanmaları oluşmaz.

Kullanımı

• Camdaki kar temizlenir ve buz olan yüzeye püskürtülmek suretiyle, sıkıldıktan sonra 3-5 dakika beklenir. Buzun sorunsuz bir şekilde çözüldüğü görülecektir.
• Sert olmayan bir fırçayla buz taneleri kaydırılıp tekrar sprey sıkılarak tekrar buz tutmaya karşı koruma sağlanmış olur.
• Akşamdan cama sıkıldığı takdirde gece boyunca oluşacak kar ve buz etkisi minimumda kalacaktır.

F6 Deicer Spray - Buz Çözücü Sprey

EKİM 2014 REV01

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.