TÜRKÇE ENGLISH

SAĞLIK, EMNİYET ve ÇEVRE POLİTİKASI

SEÇ

Tesisimizin SEÇ Politikası, Tesis’in faaliyetlerinden çıkan atıkların ve harcanan kaynakların minumuma indirilmesi, bu faaliyetlerde sürekli gelişme gösterilmesi, çalışma ortamlarının iyileştirilmesi, Çevre ve İSİG (İşçi Sağlığı İş Güvenliği) ile ilgili tüm yasa ve yönetmeliklere kesinlikle uyulması esasına dayanmaktadır;

  • Tesisin SEÇ etkilerini, içinde yaşanılan çevreye, çalışanlara ve topluma olabilecek tüm zararları azaltmak için yönetmek ve kontrol etmek.
  • SEÇ Yönetim Sisteminde belirtilen hususları karşılayan bütün ilgili kanunlara, yönetmeliklere, çevre ve İSİG politikalarına ve SEÇ politikalarına uymak.
  • SEÇ Performansının sürekli iyileştirilmesi için, yıllık SEÇ amaç ve hedeflerini ortaya koymak ve gözden geçirmek.
  • Çalışanlar ve komşu tesisler arasında SEÇ konularında iletişim kurmak, gerektiğinde destek olmak.
  • Müteahhit ve tedarikçileri değerlendirirken onların SEÇ yaklaşımlarını dikkate almak.
  • Doğal kaynak kullanımını azaltmak, kirlenmeyi önlemek ve verimli enerji kullanımı için ortaya konan çalışmaları ve girişimleri desteklemek.
  • Tesis bünyesinde, bütün SEÇ konularında eğitim, bilinç ve sorumluluğu arttırmak. Çalışma ortamının iyileştirilmesini sağlamak
 

HAKKIMIZDA

Kocaeli Gebze'de 4500 m2 si kapalı, 14.000 m2 toplam alan üzerinde kurulu Koçak Petrol Madeni Yağ ve Gres Harmanlama Dolum Tesisinde OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim yapılmakta, otomotiv ve endüstriyel alanlarda 250 den fazla ürün ve 600 üzerinde ambalaj çeşitliliği ile ülke ekonomisine değer katmaktadır.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Köyü, Ayaz Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.