TÜRKÇE ENGLISH

SAĞLIK, EMNİYET ve ÇEVRE POLİTİKASI

SEÇ

Tesisimizin SEÇ Politikası, Tesis’in faaliyetlerinden çıkan atıkların ve harcanan kaynakların minumuma indirilmesi, bu faaliyetlerde sürekli gelişme gösterilmesi, çalışma ortamlarının iyileştirilmesi, Çevre ve İSİG (İşçi Sağlığı İş Güvenliği) ile ilgili tüm yasa ve yönetmeliklere kesinlikle uyulması esasına dayanmaktadır;

  • Tesisin SEÇ etkilerini, içinde yaşanılan çevreye, çalışanlara ve topluma olabilecek tüm zararları azaltmak için yönetmek ve kontrol etmek.
  • SEÇ Yönetim Sisteminde belirtilen hususları karşılayan bütün ilgili kanunlara, yönetmeliklere, çevre ve İSİG politikalarına ve SEÇ politikalarına uymak.
  • SEÇ Performansının sürekli iyileştirilmesi için, yıllık SEÇ amaç ve hedeflerini ortaya koymak ve gözden geçirmek.
  • Çalışanlar ve komşu tesisler arasında SEÇ konularında iletişim kurmak, gerektiğinde destek olmak.
  • Müteahhit ve tedarikçileri değerlendirirken onların SEÇ yaklaşımlarını dikkate almak.
  • Doğal kaynak kullanımını azaltmak, kirlenmeyi önlemek ve verimli enerji kullanımı için ortaya konan çalışmaları ve girişimleri desteklemek.
  • Tesis bünyesinde, bütün SEÇ konularında eğitim, bilinç ve sorumluluğu arttırmak. Çalışma ortamının iyileştirilmesini sağlamak
 
 
 
Kalite Güvendir
 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.