TÜRKÇE ENGLISH

Eğitim Çalışmaları Devam Ediyor

Madeni Yağ Eğitimlerinde, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ve çalışanların teknik seviyesine göre uyarlanmış özel ve interaktif “Madeni Yağ Eğitim Programları” bulunmaktadır.

Madeni yağ eğitimleri

Speedol madeni yağ eğitim ekibi, bayi satış temsilcileri için organize edilen fabrika ziyaretlerinde üretim; Madeni yağ harmanlama gres ve antifrize üniteleri tanıtılmış, üretim, süreçleri konusunda bilgiler verilmiştir.

Gres üretim tesisleri gezdirilmiş eğitimlerden bugüne kadar 100’ün üzerinde tüketici ve teknik personel yararlanmıştır. 2014 yılında 10 adet teknik eğitim gerçekleştirilmiştir.

Söz konusu eğitimlerde, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ve çalışanların Teknik seviyesine göre uyarlanmış özel ve interaktif “Madeni Yağ Eğitim Programları” bulunmaktadır.

Her türlü teknik donanımın kullanıldığı ve yağlama teknolojisi, madeni yağların üretimi, Sınıflandırılması ve uygulamaları, problem çözme teknikleri ve stoklamada dikkat edilecek noktalar gibi başlıklarda müşterilerin bilgilendirildiği eğitimleri verilmektedir.

Eğitim Çalışmaları 1 Eğitim Çalışmaları 2

Eğitime Katılım Formu

 

HAKKIMIZDA

Kocaeli Gebze'de 4500 m2 si kapalı, 14.000 m2 toplam alan üzerinde kurulu Koçak Petrol Madeni Yağ ve Gres Harmanlama Dolum Tesisinde OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim yapılmakta, otomotiv ve endüstriyel alanlarda 250 den fazla ürün ve 600 üzerinde ambalaj çeşitliliği ile ülke ekonomisine değer katmaktadır.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Köyü, Ayaz Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.