TÜRKÇE ENGLISH

FREN HİDROLİK - ANTİFRİZ - ADBLUE

HİDROLİK FREN YAĞI DOT-5.1

Hidrolik Fren Yağı DOT-5.1

Speedol Hidrolik Fren Yağı Dot 5.1, polietilen glikol eter, katkı maddeleri ve stabilizatörler ile bunların borat ve aminlerini içeren karışım esaslı, yüksek performanslı bir fren sıvısıdır.

HİDROLİK FREN YAĞI DOT-4

Hidrolik Fren Yağı DOT-4

Polietilen glikol eterler, eter türevleri ve özel katıklardan üretilmiş, motorlu araçların disk ve pabuçlu hidrolik fren ve hidrolik tip debriyaj sistemlerinde kullanılan yüksek performanslı fren sıvısıdır.

HİDROLİK FREN YAĞI DOT-3

Hidrolik Fren Yağı DOT-3

Polietilen glikol eterler, eter türevleri ve özel katıklardan üretilmiş, motorlu araçların disk ve pabuçlu hidrolik fren ve hidrolik tip debriyaj sistemlerinde kullanılan 205 derece sıcaklığa dayanıklı yüksek performanslı fren sıvısıdır.

SUPER ANTİFRİZ SNF

Super Antifriz SNF

Super Anifriz SNF (Silicate Nitride Free/Silikat Nitrit içermeyen), özel olarak günümüzün modern alüminyum petekli yüksek performans su soğutmalı içten yanmalı motorlarında kullanılmak üzere organik asit teknolojisi ile geliştirilmiş, mono etilen glikol ve yüksek kaliteli organik korozyon önleyici katkı maddeleri içeren çevreye uyumlu (Biodegradable / borat, nitrit, nitrat, amin, fosfat ve silikat içermez) uzun ömürlü antifrizdir.

NAP FREE ANTİFRİZ ORGANİK (KONSANTRE)

Nap Free Antifriz Organik (Konsantre)

NAP Free Antifreeze mono etilen glikol ve yüksek kaliteli organik korozyon önleyici katkı maddeleri içeren transpan kırmızı renkte bir sıvıdır. Çevreye zararlı olan borat, nitrit, nitrat, amin, fosfat ve silikat içermez. Uzun ömürlü (Long Life) antifriz ve soğutma sıvısı olan NAP Free Antifreeze üstün nitelikli organik asit teknolojisi esaslı olup, çevreye uyumludur (biodegradable). 

KULLANIMA HAZIR ANTİFRİZ ORGANİK KIRMIZI -40 ⁰C

Kullanıma Hazır Antifriz Organik Kırmızı (-40 ⁰C)

Mono etilen glikol, saf demineralize su ve yüksek kaliteli organik korozyon önleyici katkılarla kullanılmaya hazır organik antifrizdir. Çevreye zararlı boratlar, nitrit, nitrat, amin, fosfat ve silikat içermez. Kullanıma Hazır Antifriz Organik Kırmızı (-40 ⁰C), üstün bir organik asit teknolojisine dayalıdır ve çevre dostudur (biyolojik olarak parçalanabilir).

KULLANIMA HAZIR ANTİFRİZ ORGANİK -56˚C

Kullanıma Hazır Antifriz Organik -56˚C

Mono etilen glikol, saf demineralize su ve yüksek kaliteli organik korozyon önleyici katkılarla kullanılmaya hazır organik antifrizdir. Çevreye zararlı borat, nitrit, nitrat, amin, fosfat ve silikat içermez. Kullanıma Hazır Antifriz Organik (-56 ⁰C), üstün bir organik asit teknolojisine dayalıdır ve çevre dostudur (biyolojik olarak parçalanabilir).

KULLANIMA HAZIR ANTİFRİZ İNORGANİK -56˚C

Kullanıma Hazır Antifriz İnorganik -56˚C

Dizel veya benzinli araçların, dökme çelik veya alüminyum motor soğutma sistemlerinde ve genel soğutma amaçlı olarak endüstriyel uygulamalarda kullanılan dört mevsim tipi mono etilen glikol esaslı inorganik yapıda kullanıma hazır şekilde sulandırılmadan da kullanılabilen mavi renkte -56 °C'ye kadar koruma sağlayan donma önleyici ve antikorozif yapıda sıvıdır.

SNA ANTİFRİZ İNORGANİK (KONSANTRE)

SNA Antifriz İnorganik (Konsantre)

Dizel veya benzinli araçların, dökme çelik veya alüminyum motor soğutma sisteminde kullanılan nitrit, amin ve fosfat içermeyen özel formülasyonlu dört mevsim tipi M.E.G. esaslı bir üründür.

SPEEDOL DÖRT MEVSİM ANTİFRİZ

Dört Mevsim Antifriz

Speedol Dört Mevsim Antifriz, tüm benzinli ve dizel araçların soğutma sistemlerinde dört mevsim kullanılmak üzere özel katıklarla formüle edilmiş üstün nitelikli etilen glikol bazlı inorganik soğutma sıvısıdır.

 

KULLANIMA HAZIR ANTİFRİZ -36 ⁰C

Kullanıma Hazır Antifriz -36 ⁰C

Dizel veya benzinli araçların, dökme çelik veya alüminyum motor soğutma sistemlerinde ve genel soğutma amaçlı olarak endüstriyel uygulamalarda kullanılan dört mevsim tipi mono etilen glikol esaslı inorganik yapıda kullanıma hazır şekilde direkt kullanılabilen mavi renkte -36 °C'ye kadar koruma sağlayan donma önleyici ve antikorozif yapıda sıvıdır.

ANTI-FROST LIQUID EG-34

Anti-Frost Liquid EG-34

ANTI-FROST LIQUID EG-34 kapalı sıcak su ısıtma sistemlerinde, ısı pompalarında ve endüstriyel soğutma ekipmanlarında soğutucu ve ısı transfer ortamı olarak kullanılmak üzere geliştirilen mono etilen glikol ve yüksek kaliteli organik korozyon önleyici katkı maddeleri içeren transpan sarı renkte bir sıvıdır. Çevreye zararlı olan borat, nitrit, nitrat, amin, fosfat ve silikat içermez. Uzun ömürlü (Long Life) antifriz ve soğutma sıvısı olan ANTI-FROST LIQUID EG-34 üstün nitelikli organik asit teknolojisi esaslı olup, çevreye uyumludur (biodegradable).

COOLANT ORGANİK KULLANIMA HAZIR

Coolant Organik Kullanıma Hazır

Speedol Coolant Organik anti korozyon ve anti kaynama özelliği olan radyatör sıvısıdır. Kış sezonu dışında kullanılmaya uygundur.

CAM SUYU ANTİFRİZİ -12 ⁰C (Etil Alkol)

Cam Suyu Antifrizi -12 °C (Etil Alkol)

Speedol Cam Suyu Antifrizi -12 °C cam suyu ve yıkama sisteminin donmasını önleyen cam temizleme sıvısıdır. - 12 °C’ ye kadar cam suyunun donmasını ve camda buzlanmayı engeller. Kir, çamur, yağ, böcek ve bitki kalıntılarını temizler. Tüm binek ve ticari araçlarda dört mevsim güvenle kullanılır.

SPEEDBLUE

Speed Blue

Su berraklığında, % 32,5’ i otomotiv üre ve % 67,5 demineralize sudan oluşan bir kimyasaldır. Katalitik indirgeme sistemi (SCR) teknolojisi kullanan (Katalitik konvertör de bu kimyasalın kullanılmasının sebebi ağır ticari araçlarda ve otomobillerden çıkan NOx zararlı gazlarını minimize etmek üzere insanı ve çevreyi korumaktır) Euro IV, Euro V ve Euro VI normuna sahip dizel araçlar için geliştirilen sulu üre çözeltisidir. Renksiz, kokusuz ve zararsızdır.

50/50 PREDILUTED ORGANIC ANTIFREEZE (-40 ˚F) COOLANT

50/50 PREDILUTED ORGANIC ANTIFREEZE (-40 ˚F) COOLANT

Speedol 50/50 Prediluted Organic Antifreeze (-40 ˚F) Coolant, mono etilen glikol, demineralize saf su ve yüksek kaliteli organik korozyon önleyici katkı maddeleri içeren kullanıma hazır organik antifrizdir. Özellikle alüminyum alaşımlı radyatörler ve hafif metallerden imal edilmiş motorlar için tavsiye edilir. Demir döküm ve çelik gövde radyatörlerde ve motorlarda da kullanılır.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.