TÜRKÇE ENGLISH

DİZEL PARTİKÜL FİLTRE (DPF) SİSTEMLİ MOTOR YAĞLARI

DİZEL PARTİKÜL FİLTRE (DPF) SİSTEMLİ MOTOR YAĞLARI

Benzinli ve dizel araçlarda kullanılmak üzere CAT, SCR ve DPF'li sistemler için geliştirilmiş motor yağlarıdır.

Zeta VCC 0W20 C5

Zeta VCC 0W20 C5

Speedol Zeta VCC 0W20 C5, yeni nesil partikül filtreli, Volvo markalı, ACEA C5 performansı istenen benzinli motorlar için üretilmiş, emisyon sistemlerinde mükemmel koruma ve yakıt ekonomisi sağlayan düşük küllü tam sentetik motor yağıdır.

Zeta RN 720 5W30 C4

Zeta RN 720 5W30 C4

Zeta RN 720 5W30 C4, modern Dizel Partikül Filtreleri (DPF) ve benzinli katalitik konvertörlü binek ve hafif ticari araç motorları için aktif temizleme özelliği geliştirilmiş tam sentetik Euro IV normuna uygun araçlarda kullanılan tam sentetik motor yağıdır.

ZETA DPF 5W30 C3

Zeta DPF 5W30 C3 

Sentetik baz yağlar ve özel katıklar ile formüle edilmiş, DPF ve SCR içeren egzoz sistemleri ile donatılmış dizel binek ve hafif ticari araçlar ile katalitik konvertörlü benzinli araçlar için geliştirilmiş tam sentetik motor yağıdır.

ZETA PSA 5W30 (DPF)

Zeta PSA 5W30 (DPF)

Speedol Zeta PSA 5W30, üstün sürtünme özelliği geliştirilmiş yakıt ekonomisi sağlayan (ACEA C2) low saps teknolojisi ile yeni nesil motorlar için geliştirilmiş tam sentetik motor yağıdır. Benzinli, dizel binek ve hafif ticari araçlarda, özellikle DPF (dizel partikül filtreli) sistemli Peugeot, Citroen, Toyota ve Honda marka araçlarda kullanılır.

SUPER VEGA C3 0W30

SUPER VEGA C3 0W30

Speedol Süper Vega C3 0W30, yeni nesil partikül filtreli, benzinli motorlar için üretilmiş düşük küllü, emisyon sistemlerinde mükemmel koruma ve yakıt ekonomisi sağlayan tam sentetik motor yağıdır.

GREEN PARTICUL 5W30 (DPF)

Green Particul 5W30 (DPF)

Speedol Green Particul 5W30, üstün performanslı sentetik motor yağı olup, yüksek temizleme gücü, aşınma önleme ve genel performans sağlamak için tasarlanan çevre dostu bir üründür. Speedol Green Particul 5W30, hem dizel hem de benzinli binek araçlarda bulunan egzoz emisyonlarını düşüren sistemlerin dizel araçlarda bulunan en yeni dizel partikül filtreleri (DPF'ler) ve benzinli araçlarda bulunan katalitik konvertörlerin (CAT'ler) verimliliğini korumak ve ömrünü uzatmak için geliştirilmiştir.

GREEN PARTICUL 5W40 (DPF)

Green Particul 5W40 (DPF)

Speedol Green Particul 5W40, üstün performanslı sentetik motor yağı olup, yüksek temizleme gücü, aşınma önleme ve genel performans sağlamak için tasarlanan çevre dostu bir üründür. Speedol Green Particul 5W40, hem dizel hem de benzinli binek araçlarda bulunan egzoz emisyonlarını düşüren sistemlerin dizel araçlarda bulunan en yeni dizel partikül filtreleri (DPF'ler) ve benzinli araçlarda bulunan katalitik konvertörlerin (CAT'ler) verimliliğini korumak ve ömrünü uzatmak için geliştirilmiştir.

ULTRA LA 5W30 (DPF)

Ultra LA 5W30 (DPF)

Speedol ULTRA LA 5W30 (DPF), düşük emisyonlu, EGR(Egzoz Gaz Sirkülasyon Sistemi), DPF (Dizel Partikül Filtre Sistemi) ve DOC’s (Dizel Oksidasyon Katalist Sistemi) sistemler için tasarlanmış dizel motorlarda etkin koruma ve yüksek performans sağlayacak şekilde formüle edilmiş, düşük küllü (low ash) katıklar ve yüksek performanslı sentetik yapılı baz yağlarla harmanlanmış tam  sentetik dizel motor yağıdır.

ULTRA LA 5W40 (DPF)

Ultra LA 5W40 (DPF)

Speedol ULTRA LA 5W40 (DPF), düşük emisyonlu, EGR (Egzoz Gaz Sirkülasyon Sistemi), DPF (Dizel Partikül Filtre Sistemi) ve DOC’s (Dizel Oksidasyon Katalist Sistemi) sistemler için tasarlanmış dizel motorlarda etkin koruma ve yüksek performans sağlayacak şekilde formüle edilmiş, düşük küllü (low ash) katıklar ve yüksek performanslı sentetik yapılı baz yağlarla harmanlanmış sentetik dizel motor yağıdır.

ULTRA LA 10W40 (DPF)

Ultra LA 10W40 (DPF)

Speedol ULTRA LA 10W40 (DPF), özellikle Euro 4, Euro 5 ve SCR sistemli ağır hizmet tipi dizel motorlarda etkin koruma ve yüksek performans sağlayacak şekilde formüle edilmiş, partikül filtreli araçlarda kullanımı uygun, düşük küllü (low ash) katıklar ve yüksek performanslı sentetik yapılı baz yağlarla harmanlanmış sentetik dizel motor yağıdır.

ULTRA LA K4 10W30 (DPF)

ULTRA LA K4 10W30 (DPF)

Speedol Ultra LA K4 10W30 , aşınmayı, istenmeyen birikim ve emisyonları kontrol etmeye yardımcı olan yüksek performanslı, partikül filtreli (DPF) araçlar için uygun sentetik karışımlı ağır hizmet dizel motor yağıdır. Karayolu filoları, inşaat, tarım ve toplu taşıma araçlarında, dizel kamyon ve kamyonetlerde olmak üzere geniş kullanım alanı sağlar.

Ultra LA K4 15W40 (DPF)

Ultra LA K4 15W40 (DPF)

Speedol Ultra LA K4 15W40 , aşınmayı, istenmeyen birikim ve emisyonları kontrol etmeye yardımcı olan yüksek performanslı, partikül filtreli (DPF) araçlar için uygun sentetik karışımlı ağır hizmet dizel motor yağıdır. Karayolu filoları, inşaat, tarım ve toplu taşıma araçlarında, dizel kamyon ve kamyonetlerde olmak üzere geniş kullanım alanı sağlar.

ULTRA LA K4 10W40

Speedol Ultra LA K4 10W40

Speedol Ultra LA K4 10W40 , aşınmayı, istenmeyen birikim ve emisyonları kontrol etmeye yardımcı olan yüksek performanslı, partikül filtreli (DPF) araçlar için uygun sentetik karışımlı ağır hizmet dizel motor yağıdır. Karayolu filoları, inşaat, tarım ve toplu taşıma araçlarında, dizel kamyon ve kamyonetlerde olmak üzere geniş kullanım alanı sağlar.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.