TÜRKÇE ENGLISH

OTOMOBİL BENZİNLİ DİZEL HAFİF TİCARİ MOTOR YAĞLARI

Benzinli Motor Yağları

Yağ endüstrisinin ve araç üreticilerinin en yeni standartlarını karşılayan sentetik teknoloji ile üretilen üstün ürünler.

ZETA VCC 0W20 C5

Zeta VCC 0W20 C5

Speedol Zeta VCC 0W20 C5, yeni nesil partikül filtreli, Volvo markalı, ACEA C5 performansı istenen benzinli motorlar için üretilmiş, emisyon sistemlerinde mükemmel koruma ve yakıt ekonomisi sağlayan düşük küllü tam sentetik motor yağıdır.

ZETA FJA 0W30 C2

Zeta FJA 0W30 C2

Speedol ZETA FJA 0W30 C2, yeni nesil benzinli veya egzoz gazı son işlemine ve turbosarj özelliğine sahip en yeni Ford markalı ( 2014 ve sonrası modelleri ) Euro 6 TDCI Duratorq motorları için zorunlu olarak kullanılan tam sentetik motor yağıdır. Yüksek dayanıklılık ve yakıt ekonomisi sağlayan ACEA C2 ve Ford WSS-M2C950-A performanslarını karşılayan katık teknolojisi sayesinde, motor parçaları üzerinde oluşturduğu güçlü film tabakasıyla dur-kalk sürüşünün kritik aşamalarında oluşabilecek mikroskobik aşınmalara karşı koruma sağlar.

ZETA RN 720 5W30 C4

Zeta RN 720 5W30 C4

Zeta RN 720 5W30 C4, modern Dizel Partikül Filtreleri (DPF) ve benzinli katalitik konvertörlü binek ve hafif ticari araç motorları için aktif temizleme özelliği geliştirilmiş tam sentetik Euro IV normuna uygun araçlarda kullanılan tam sentetik motor yağıdır.

ZETA DPF 5W30 C3

Zeta DPF 5W30 C3

Sentetik baz yağlar ve özel katıklar ile formüle edilmiş, DPF ve SCR içeren egzoz sistemleri ile donatılmış dizel binek ve hafif ticari araçlar ile katalitik konvertörlü benzinli araçlar için geliştirilmiş tam sentetik motor yağıdır.

ZETA FT 5W30 C2 (3,2L)

Zeta FT 5W30 C2 (DPF) 

Speedol Zeta FT  5W30 C2, üstün sürtünme özelliği geliştirilmiş yakıt ekonomisi sağlayan (ACEA C2) düşük emisyon teknolojisi ile yeni nesil motorlar için geliştirilmiş tam sentetik motor yağıdır. Benzin-dizel binek ve hafif ticari araçlarda, özellikle Fiat marka olmak üzere DPF sistemli Peugeot-Citroën grubunda kullanılır.

ZETA PSA 5W30 (DPF)

Zeta PSA 5W30 (DPF)

Speedol Zeta PSA 5W30, üstün sürtünme özelliği geliştirilmiş yakıt ekonomisi sağlayan (ACEA C2) low saps teknolojisi ile yeni nesil motorlar için geliştirilmiş tam sentetik motor yağıdır. Benzinli, dizel binek ve hafif ticari araçlarda, özellikle DPF (dizel partikül filtreli) sistemli Peugeot, Citroen, Toyota ve Honda marka araçlarda kullanılır.

Zeta DX1 5W30 G2

ZETA DX1 5W30 G2

Speedol Zeta DX1 5W30 G2, özellikle Opel grubu yeni nesil benzinli araçlar için geliştirilmiş, mükemmel soğutma teknolojisi ve yakıt ekonomisi sağlayan tam sentetik motor yağıdır. GM Dexos1TM Gen 2 performansını karşılayan katık teknolojisi sayesinde motorun kritik bileşenlerinin zarar görmesini engelleyen aşınma karşıtı performans sunar. Dizel araçlarda kullanımı önerilmez.

ZETA 10W60

Zeta 10W60

Speedol Zeta 10W60, üstün teknoloji ürünü sentetik baz yağların ve yüksek performanslı özel katıkların harmanlanması ile üretilmiş olan tam sentetik benzinli motor yağıdır. Modern 4 zamanlı motorlar için üretilmiş olup, motorun performans ve gücünü arttırır, yakıt ekonomisi sağlar. API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılabilir.

ZETA 5W40

Zeta 5W40

Speedol Zeta 5W40, üstün teknoloji ürünü sentetik baz yağların ve yüksek performanslı özel katıkların harmanlanması ile üretilmiş olan tam sentetik benzinli motor yağıdır. Modern 4 zamanlı motorlar için üretilmiş olup, motorun performans ve gücünü arttırır, yakıt ekonomisi sağlar. API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılabilir.

ZETA FT 5W40 C2 (3,2L)

Zeta FT 5W40 C2 (DPF)


Speedol Zeta FT 5W40 C2, üstün sürtünme özelliği geliştirilmiş yakıt ekonomisi sağlayan (ACEA C2) düşük emisyon teknolojisi ile yeni nesil motorlar için geliştirilmiş tam sentetik motor yağıdır. Benzin-dizel binek ve hafif ticari araçlarda, özellikle Fiat marka olmak üzere DPF sistemli Peugeot-Citroën grubunda kullanılır.

ZETA 0W30

Speedol Zeta 0W30

Speedol Zeta 0W30, sentetik baz yağların ve aktif temizleme teknolojisinde özel katıkların harmanlanması ile üretilmiş tam sentetik motor yağıdır. Modern benzinli, dizel ve LPG’li 4 zamanlı motorlar için üretilmiş olup, motorun performans ve gücünü arttırır, düşük sürtünme özelliği ile yakıt ekonomisi sağlar. Tam sentetik formülü ile çok sıcak ve şiddetli soğuk iklim şartlarında motorda üstün koruma sağlar.

ZETA 5W30

Zeta 5W30

Speedol Zeta 5W30, üstün teknoloji ürünü sentetik baz yağların ve yüksek performanslı özel katıkların harmanlanması ile üretilmiş olan tam sentetik benzinli motor yağıdır. Modern 4 zamanlı motorlar için üretilmiş olup, motorun performans ve gücünü arttırır, yakıt ekonomisi sağlar. API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılabilir.

GALAXY 5W30

Galaxy 5W30

Speedol Galaxy 5W30, yüksek kaliteli sentetik ve parafinik esaslı baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun performans katıklarının bir araya getirilmesiyle üretilmiştir. API SL performansının istendiği benzinli & LPG'li motorlarda ve API CF performansının istendiği dizel motorlarda kullanılan çok dereceli semi sentetik motor yağıdır. Mineral yağlara göre daha üstün performans göstererek her türlü iklim ve yol koşullarında benzersiz koruma sağlar. PARTİKÜL FİLTRELİ ARAÇLARDA KULLANILMAZ. 

GALAXY 5W40

Galaxy 5W40

Speedol Galaxy 5W40, yüksek kaliteli sentetik ve parafinik esaslı baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun performans katıklarının bir araya getirilmesiyle üretilmiştir. API SL performansının istendiği benzinli & LPG'li motorlarda ve API CF performansının istendiği dizel motorlarda kullanılan çok dereceli semi sentetik motor yağıdır. Mineral yağlara göre daha üstün performans göstererek her türlü iklim ve yol koşullarında benzersiz koruma sağlar. PARTİKÜL FİLTRELİ ARAÇLARDA KULLANILMAZ. 

 

GALAXY 10W30

Galaxy 10W30

Speedol Galaxy 10W30, yüksek kaliteli sentetik ve parafinik esaslı baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun performans katıklarının bir araya getirilmesiyle üretilmiştir. API SL performansının istendiği benzinli & LPG'li motorlarda ve API CF performansının istendiği dizel motorlarda kullanılan çok dereceli semi sentetik motor yağıdır. Mineral yağlara göre daha üstün performans göstererek her türlü iklim ve yol koşullarında benzersiz koruma sağlar. Partikül filtreli araçlarda kullanılmaz.

GALAXY 10W40

Galaxy 10W40

Galaxy 10W40, yüksek kaliteli sentetik ve parafinik esaslı baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun performans katıklarının bir araya getirilmesiyle üretilmiştir. API SL performansının istendiği benzinli & LPG'li motorlarda ve API CF performansının istendiği dizel motorlarda kullanılan çok dereceli semi sentetik motor yağıdır. Mineral yağlara göre daha üstün performans göstererek her türlü iklim ve yol koşullarında benzersiz koruma sağlar. Partikül filtreli araçlarda kullanılmaz.

GALAXY LPG 10W40

Galaxy LPG 10W40

SPEEDOL Galaxy LPG 10W40 sentetik ve parafinik esaslı baz yağlar ve yüksel performanslı katık kombinasyonlarının harmanlanması ile özellikle LPG'li motorlar için üretilmiş üstün performanslı yarı sentetik motor yağıdır. API SL performansının istendiği benzinli ve API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılabilir.

GREEN PARTICUL 5W30 (DPF)

Green Particul 5W30 (DPF)

Speedol Green Particul 5W30, üstün performanslı sentetik motor yağı olup, yüksek temizleme gücü, aşınma önleme ve genel performans sağlamak için tasarlanan çevre dostu bir üründür. Speedol Green Particul 5W30, hem dizel hem de benzinli binek araçlarda bulunan egzoz emisyonlarını düşüren sistemlerin dizel araçlarda bulunan en yeni dizel partikül filtreleri (DPF'ler) ve benzinli araçlarda bulunan katalitik konvertörlerin (CAT'ler) verimliliğini korumak ve ömrünü uzatmak için geliştirilmiştir.

GREEN PARTICUL 5W40 (DPF)

Green Particul 5W40 (DPF) - C3

Speedol Green Particul 5W40, üstün performanslı sentetik motor yağı olup, yüksek temizleme gücü, aşınma önleme ve genel performans sağlamak için tasarlanan çevre dostu bir üründür. Speedol Green Particul 5W40, hem dizel hem de benzinli binek araçlarda bulunan egzoz emisyonlarını düşüren sistemlerin dizel araçlarda bulunan en yeni dizel partikül filtreleri (DPF'ler) ve benzinli araçlarda bulunan katalitik konvertörlerin (CAT'ler) verimliliğini korumak ve ömrünü uzatmak için geliştirilmiştir.

SPEEDOL KNS MOTOR OIL FS

Speedol KNS Motor Oil FS

Speedol KNS Motor Oil FS, yüksek kaliteli sentetik baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun ILSAC GF-5 & API SN PLUS performanslarını karşılayan katıkların bir araya getirilmesi ile üretilmiş benzinli motor yağıdır.

SPEEDOL KNS MOTOR OIL SB

Speedol KNS Motor Oil SB

Speedol KNS Motor Oil SB, yüksek kaliteli sentetik ve parafinik baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun ILSAC GF-5 & API SN PLUS performanslarını karşılayan katıkların bir araya getirilmesi ile üretilmiş benzinli motor yağıdır.

SUPER SPX 10W40

SUPER SPX 10W40

Speedol Super SPX 10W40, yüksek kaliteli Grup II ve sentetik baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun ILSAC GF-5 & API SN performanslarını karşılayan katıkların bir araya getirilmesi ile üretilmiş benzinli motor yağıdır.API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılır.

SUPER SPX 5W40

SUPER SPX 5W40

Speedol Super SPX 5W40, yüksek kaliteli Grup II ve sentetik baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun ILSAC GF-5 & API SN performanslarını karşılayan katıkların bir araya getirilmesi ile üretilmiş benzinli yağıdır.API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılır.

SUPER SPX 5W30

SUPER SPX 5W30

Speedol Super SPX 5W30, yüksek kaliteli Grup II ve sentetik baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun ILSAC GF-5 & API SN performanslarını karşılayan katıkların bir araya getirilmesi ile üretilmiş benzinli motor yağıdır.API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılır.

SUPER SPX 5W20

SUPER SPX 5W20

Speedol Super SPX 5W20, yüksek kaliteli Grup II ve sentetik baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun ILSAC GF-5 & API SN performanslarını karşılayan katıkların bir araya getirilmesi ile üretilmiş benzinli motor yağıdır.API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılır.

SUPER SPX 10W30

SUPER SPX 10W30

Speedol Super SPX 10W30, yüksek kaliteli Grup II ve sentetik baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun ILSAC GF-5 & API SN performanslarını karşılayan katıkların bir araya getirilmesi ile üretilmiş benzinli motor yağıdır.API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılır.

SPX 15W40

SPX 15W40

Speedol SPX 15W40, yüksek kaliteli mineral esaslı baz yağlara özel katık ilavesi yapılarak üretilen, çok dereceli benzinli motor yağıdır. Benzinli araçların yanı sıra ticari ve binek dizel araçlarda ayrıca LPG sistemleriyle çalışan araçlarda da kullanılabilir. Her türlü iklim ve yol koşullarında sorunsuz ve ekonomik performans sağlar, aşınmayı önler.

SPX 10W40

SPX 10W40


Speedol SPX 10W40, yüksek kaliteli mineral esaslı baz yağlara özel katık ilavesi yapılarak üretilen, çok dereceli benzinli motor yağıdır. Benzinli araçların yanı sıra ticari ve binek dizel araçlarda ayrıca LPG sistemleriyle çalışan araçlarda da kullanılabilir. Her türlü iklim ve yol koşullarında sorunsuz ve ekonomik performans sağlar, aşınmayı önler.

SPX 20W50

SPX 20W50

Speedol SPX 20W50, yüksek kaliteli mineral esaslı baz yağlara özel katık ilavesi yapılarak üretilen, çok dereceli benzinli motor yağıdır. Benzinli araçların yanı sıra ticari ve binek dizel araçlarda ayrıca LPG sistemleriyle çalışan araçlarda da kullanılabilir. Her türlü iklim ve yol koşullarında sorunsuz ve ekonomik performans sağlar, aşınmayı önler.

SPX TAXI 20W50 LPG

SPX Taxi 20W50 LPG

Speedol SPX Taxi 20W50 yüksek kaliteli mineral esaslı baz yağlara özel katık ilavesi yapılarak üretilen, çok dereceli benzinli motor yağıdır. Benzinli araçların yanı sıra ticari ve binek dizel araçlarda ayrıca LPG sistemleriyle çalışan araçlarda da kullanılabilir. Her türlü iklim ve yol koşullarında sorunsuz ve ekonomik performans sağlar, aşınmayı önler.

SUPER VEGA C3 0W30

SUPER VEGA C3 0W30

Speedol Süper Vega C3 0W30, yeni nesil partikül filtreli, benzinli motorlar için üretilmiş düşük küllü, emisyon sistemlerinde mükemmel koruma ve yakıt ekonomisi sağlayan tam sentetik motor yağıdır. 

GAMA 20W50

GAMA 20W50

GAMA 20W50, yüksek kaliteli mineral baz yağlar ve özel katkı maddeleri ile formüle edilmiş yüksek performanslı çok dereceli benzinli motor yağıdır.Benzinli motorlu taşıtlara ek olarak, dizel motorlarda, binek ve ticari araçlarda ve LPG motorlarında da kullanılabilir.Herhangi bir sorun olmadan tüm hava ve sürüş koşullarında ekonomik ve yüksek performans sağlar.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax:+90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.