TÜRKÇE ENGLISH

OTOMOBİL BENZİNLİ DİZEL HAFİF TİCARİ MOTOR YAĞLARI

Benzinli Motor Yağları

Yağ endüstrisinin ve araç üreticilerinin en yeni standartlarını karşılayan sentetik teknoloji ile üretilen üstün ürünler.

ZETA 10W60

Zeta 10W60

Speedol Zeta 10W60, yeni nesil partikül filtreli, benzinli ve dizel motorlar için üretilmiş düşük kül içeren tam sentetik motor yağıdır. Dizel araçlarda bulunan en yeni dizel partikül filtreleri (DPF) ve benzinli araçlarda bulunan katalitik konvertörlerin (CAT) verimliliğini korumak ve ömrünü uzatmak için geliştirilmiştir.

ZETA 5W40

Zeta 5W40

Speedol Zeta 5W40, üstün teknoloji ürünü sentetik baz yağların ve yüksek performanslı özel katıkların harmanlanması ile üretilmiş olan tam sentetik benzinli motor yağıdır. Modern 4 zamanlı motorlar için üretilmiş olup, motorun performans ve gücünü arttırır, yakıt ekonomisi sağlar. API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılabilir.

ZETA 5W30

Zeta 5W30

Speedol Zeta 5W30, üstün teknoloji ürünü sentetik baz yağların ve yüksek performanslı özel katıkların harmanlanması ile üretilmiş olan tam sentetik benzinli motor yağıdır. Modern 4 zamanlı motorlar için üretilmiş olup, motorun performans ve gücünü arttırır, yakıt ekonomisi sağlar. API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılabilir.

ZETA PSA 5W30 (DPF)

Zeta PSA 5W30 (DPF)

Speedol Zeta PSA 5W30, üstün sürtünme özelliği geliştirilmiş yakıt ekonomisi sağlayan (ACEA C2) low saps teknolojisi ile yeni nesil motorlar için geliştirilmiş tam sentetik motor yağıdır. Benzinli, dizel binek ve hafif ticari araçlarda, özellikle DPF (dizel partikül filtreli) sistemli Peugeot, Citroen, Toyota ve Honda marka araçlarda kullanılır.

GALAXY 5W30

Galaxy 5W30

Speedol Galaxy 5W30, yüksek kaliteli sentetik ve parafinik esaslı baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun performans katıklarının bir araya getirilmesiyle üretilmiştir. API SL performansının istendiği benzinli & LPG'li motorlarda ve API CF performansının istendiği dizel motorlarda kullanılan çok dereceli semi sentetik motor yağıdır.

GALAXY 5W40

Galaxy 5W40

Speedol Galaxy 5W40, yüksek kaliteli sentetik ve parafinik esaslı baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun performans katıklarının bir araya getirilmesiyle üretilmiştir. API SL performansının istendiği benzinli & LPG'li motorlarda ve API CF performansının istendiği dizel motorlarda kullanılan çok dereceli semi sentetik motor yağıdır.

 

 

GALAXY 10W30

Galaxy 10W30

Speedol Galaxy 10W30, yüksek kaliteli sentetik ve parafinik esaslı baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun performans katıklarının bir araya getirilmesiyle üretilmiştir. API SL performansının istendiği benzinli & LPG'li motorlarda ve API CF performansının istendiği dizel motorlarda kullanılan çok dereceli semi sentetik motor yağıdır.

GALAXY 10W40

Galaxy 10W40

Speedol Galaxy 10W40, yüksek kaliteli sentetik ve parafinik esaslı baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun performans katıklarının bir araya getirilmesiyle üretilmiştir. API SL performansının istendiği benzinli & LPG'li motorlarda ve API CF performansının istendiği dizel motorlarda kullanılan çok dereceli semi sentetik motor yağıdır.

GALAXY LPG 10W40

Galaxy LPG 10W40

SPEEDOL Galaxy LPG 10W40 sentetik baz yağlar ve yüksek performanslı katık kombinasyonlarının harmanlanması ile özellikle LPG’ li motorlar için üretilmiş üstün performanslı yarı sentetik motor yağıdır.

GREEN PARTICUL 5W30 (DPF)

Green Particul 5W30 (DPF)

Speedol Green Particul 5W30, üstün performanslı sentetik motor yağı olup, yüksek temizleme gücü, aşınma önleme ve genel performans sağlamak için tasarlanan çevre dostu bir üründür. Speedol Green Particul 5W30, hem dizel hem de benzinli binek araçlarda bulunan egzoz emisyonlarını düşüren sistemlerin dizel araçlarda bulunan en yeni dizel partikül filtreleri (DPF'ler) ve benzinli araçlarda bulunan katalitik konvertörlerin (CAT'ler) verimliliğini korumak ve ömrünü uzatmak için geliştirilmiştir.

SUPER SPX 10W40

Speedol Super SPX 10W40, yüksek kaliteli Grup II ve sentetik baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun ILSAC GF-5 & API SN performanslarını karşılayan katıkların bir araya getirilmesi ile üretilmiş benzinli motor yağıdır.API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılır.

SUPER SPX 5W40

Speedol Super SPX 5W40, yüksek kaliteli Grup II ve sentetik baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun ILSAC GF-5 & API SN performanslarını karşılayan katıkların bir araya getirilmesi ile üretilmiş benzinli yağıdır.API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılır.

SUPER SPX 5W30

Speedol Super SPX 5W30, yüksek kaliteli Grup II ve sentetik baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun ILSAC GF-5 & API SN performanslarını karşılayan katıkların bir araya getirilmesi ile üretilmiş benzinli motor yağıdır.API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılır.

SUPER SPX 5W20

Speedol Super SPX 5W20, yüksek kaliteli Grup II ve sentetik baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun ILSAC GF-5 & API SN performanslarını karşılayan katıkların bir araya getirilmesi ile üretilmiş benzinli motor yağıdır.API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılır.

SUPER SPX 10W30

Speedol Super SPX 10W30, yüksek kaliteli Grup II ve sentetik baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun ILSAC GF-5 & API SN performanslarını karşılayan katıkların bir araya getirilmesi ile üretilmiş benzinli motor yağıdır.API CF performansının istendiği dizel motorlarda da kullanılır.

SPX 15W40

 SPX 15W40

Speedol SPX 15W40, yüksek kaliteli mineral esaslı baz yağlara özel katık ilavesi yapılarak üretilen, çok dereceli benzinli motor yağıdır. 

SPX 20W50

SPX 20W50

Speedol SPX 20W50, yüksek kaliteli mineral esaslı baz yağlara özel katık ilavesi yapılarak üretilen, çok dereceli benzinli motor yağıdır.

SPX TAXI 20W50 LPG

SPX Taxi 20W50 LPG

Speedol SPX Taxi 20W50 yüksek kaliteli, mineral esaslı baz yağlara özel katık ilavesi yapılarak üretilen, çok dereceli LPG motor yağıdır.

SÜPER VEGA C3 0W30

Speedol Süper Vega C3 0W30, yeni nesil partikül filtreli, benzinli motorlar için üretilmiş düşük küllü, emisyon sistemlerinde mükemmel koruma ve yakıt ekonomisi sağlayan tam sentetik motor yağıdır. 

 

HAKKIMIZDA

Kocaeli Gebze'de 4500 m2 si kapalı, 14.000 m2 toplam alan üzerinde kurulu Koçak Petrol Madeni Yağ ve Gres Harmanlama Dolum Tesisinde OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim yapılmakta, otomotiv ve endüstriyel alanlarda 250 den fazla ürün ve 600 üzerinde ambalaj çeşitliliği ile ülke ekonomisine değer katmaktadır.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Köyü, Ayaz Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.