TÜRKÇE ENGLISH

METAL KESME ve İŞLEME YAĞLARI

KESME YAĞI SP-106

Kesme Yağı SP-106

Speedol susuz kesme yağı, yüksek basınç katığı içeren açık renkli kesme yağıdır.

ELEKTRO EROZYON SIVISI (EDM)

Elektro Erozyon Sıvısı (EDM)

Yüksek alevlenme noktasına sahip, düşük viskoziteli, oksidasyona dayanıklı, üstün vasıflı kokusuz bir yağdır.

HONLAMA YAĞI

Honlama Yağı

Yüksek kaliteli özel rafine edilmiş mineral yağlar ile EP aşırı basınç katıkları kullanılarak hazırlanmış honlama yağıdır.

DERİN ÇEKME YAĞI

Derin Çekme Yağı

Derin çekme işleminde kullanılmak üzere, film oluşturma kapasitesi iyi olan baz yağlarla formüle edilmiş metal şekillendirme yağıdır.

ALÜMİNYUM TEL ÇEKME YAĞI

Alüminyum Tel Çekme Yağı

Alüminyum tel çekme makineleri için kaliteli baz yağlar ve özel katıklarla geliştirilmiş, suyla emülsiyon oluşturularak kullanılan tel çekme yağıdır.

KESME YAĞI RC SERİSİ

Kesme Yağı RC Serisi

Yüksek performanslı baz yağlar ile amaca uygun olarak seçilmiş katıkların harmanlanması ile üretilmiş bir kesme yağı serisidir.

KESME YAĞI H-403

Kesme Yağı H-403

Speedol H-403 Kesme Yağı çelik, demir gibi metallerin delme, diş açma ve çekme ve özellikle zor şartlardaki kesme işlemlerinde kullanılmak üzere üstün özellikli katıklar ve özel baz yağlarla geliştirilmiştir.

H 601 ÇOK AMAÇLI DİŞ AÇMA KESME YAĞI

H 601 Çok Amaçlı Diş Açma Kesme Yağı

Speedol H 601 Çok Amaçlı Diş Açma Kesme Yağı çelik, demir gibi metallerin delme, diş açma ve çekme işlemlerinde kullanılmak üzere üstün özellikli katıklar ve özel baz yağlarla geliştirilmiştir.

H 601 DİŞ AÇMA YAĞI X

H 601 Diş Açma Yağı X

Speedol H 601 çok amaçlı diş açma kesme yağı çelik, demir gibi metallerin delme, diş açma ve çekme işlemlerinde kullanılmak üzere üstün özellikli katıklar ve özel baz yağlarla geliştirilmiştir.

DİŞ AÇMA YAĞI PLUS-1

Diş Açma Yağı Plus -1

Speedol Diş Açma Yağı PLUS-1, Çok Amaçlı Diş Açma Kesme Yağı çelik, demir gibi metallerin delme, diş açma ve çekme işlemlerinde, klavuz çekmede, testerelerde, tornalarda hem soğutma hem de yağlama işlemlerinde kullanılmak üzere üstün özellikli katıklar ve özel baz yağlarla geliştirilmiş kesme yağıdır. Alüminyum ve sarı metallerde kullanımı tavsiye edilmez.

SICAK ŞEKİL HF SERİSİ

Sıcak Şekil HF Serisi

Pirinç ve demir dışı metallerde sıcak şekil verme, özellikle sıcak presleme işlemlerinde kullanılmak üzere, film oluşturma kapasitesi iyi olan baz yağlarla formüle edilmiş metal şekillendirme yağıdır.

H-339 DELİK DELME YAĞI

H-339 DELİK DELME YAĞI

Çelik, demir gibi metallerin delme, diş açma, çekme işlemlerinde kullanılan endüstriyel kullanıma yönelik bir yağdır.

 

HAKKIMIZDA

Kocaeli Gebze'de 4500 m2 si kapalı, 14.000 m2 toplam alan üzerinde kurulu Koçak Petrol Madeni Yağ ve Gres Harmanlama Dolum Tesisinde OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim yapılmakta, otomotiv ve endüstriyel alanlarda 250 den fazla ürün ve 600 üzerinde ambalaj çeşitliliği ile ülke ekonomisine değer katmaktadır.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Köyü, Ayaz Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.