TÜRKÇE ENGLISH

KAPALI SİSTEM DİŞLİ YAĞLARI

SANAYİ DİŞLİ YAĞI

Sanayi Dişli Yağı

Parafinik esaslı baz yağlara özel paket katkı ilavesi ile üretilen kapalı sistem sanayi dişli yağıdır.

SANAYİ DİŞLİ YAĞI F

Sanayi Dişli Yağı F

Parafinik esaslı baz yağlara özel Flender onayı performansını sağlayan paket katkı ilavesi ile üretilen yüksek basınçlara dayanıklı, aşırı yüklemelerde çizilme ve diş kırılmasını önleyen kapalı sistem dişli yağıdır.

SENTETİK SANAYİ DİŞLİ YAĞI

Sentetik Sanayi Dişli Yağı

Sentetik esaslı baz yağlara özel Flender onayı performansını sağlayan paket katkı ilavesi ile üretilen yüksek basınçlara dayanıklı, aşırı yüklemelerde çizilme ve diş kırılmasını önleyen kapalı sistem dişli yağıdır.

ROTTWEILER SANAYİ DİŞLİ YAĞI

Rottweiler Sanayi Dişli Yağı

Üstün özellikli baz yağlara özel paket katkı ilavesi ile üretilen semi sentetik yapıda dişli yağıdır.

RED CLIMBING OIL

RED CLIMBING OIL

RED CLIMBING OIL sentetik ve parafinik bazlı yağlar ve performans arttırıcı polimer katkılar ile güçlendirilmiş üstün yapışma gücüne sahip aşırı yük, basınç ve vibrasyon şartlarında çalıştığında yağ filmi incelmeden çalışabilen semi sentetik yapıda özel kapalı sistem dişli yağıdır.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.