TÜRKÇE ENGLISH

HİDROLİK SİSTEM YAĞLARI

HİDROLİK SİSTEM YAĞI

Hidrolik Sistem Yağı

Speedol Hidrolik Sistem Yağı, parafinik esaslı mineral yağlar ile aşağıdaki performans seviyelerini karşılayabilen paket katıklar takviyesi ile harmanlanmış pas ve oksidasyona karşı da direnci yüksek olan endüstriyel tipte bir yağlayıcıdır.


HSY-T-HVI SERİSİ HİDROLİK YAĞLARI

HSY-T-HVI Serisi Hidrolik Yağları

Hidrolik sistemlerde kullanılmak üzere tasarlanmış parafinik baz yağlar ile özel paket katıkların harmanlanması sonucu hazırlanmış bir yağdır. Aşınma, oksidasyon, pas ve köpük önleyici viskozite indeks H.V.I geliştirici katıkların kullanıldığı bir yağdır.

ÇİNKOSUZ HİDROLİK SİSTEM YAĞI

Çinkosuz Hidrolik Sistem Yağı

Isı kararlılığı yüksek kaliteli madeni baz yağlar ve çinko içermeyen özel katıklar ile harmanlanarak üretilmiştir. Bakır alaşımlı her tür hidrolik pompayı korozyona karşı korur. Düşük oranda suyu yapılarında etkisizleştirir. Fazla suyu hızla ayrıştırır.

HİDROLİK SİSTEM YAĞI HP

Hidrolik Sistem Yağı HP 

Hidrolik sistemlerde kullanılmak üzere tasarlanmış sentetik yapılı baz yağlar ile özel paket katıkların harmanlanması sonucu hazırlanmış bir yağdır. Aşınma, oksidasyon , pas ve köpük önleyici viskozite indeks HVI geliştirici katıkların kullanıldığı endüstriyel bir yağdır.

YANMAZ HİDROLİK NON-FLAME HFC

YANMAZ HİDROLİK NON-FLAME HFC

Speedol Non-Flame HFC endüstriyel daha fazla güvenlik sağlamak ve hidrolik sistemlerdeki yangın tehlikesini önlemek amacıyla üretilen, su-glikol bazlı, ateşe dayanıklı hidrolik sıvısıdır.

DONMAZ HİDROLİK SIVISI

Donmaz Hidrolik Sıvısı

Soğuk hava koşullarında kullanılan hidrolik sistemlerin sorunsuz çalışması için özel olarak formüle edilmiş donmaz hidrolik yağıdır. Sentetik baz yağlar ve üstün performanslı katıklar içerir.

HYDRAULIC N6 SUPER CLEAN

Hydraulic N6 Super Clean

Isı kararlılığı yüksek kaliteli baz yağlar ve çinko içermeyen özel katıklar ile harmanlanmış, depolama ve teslimattan sonra yüksek temizlik sağlanması için ISO 4406 - 17/15/12 (NAS 6'e eşdeğer) filtrelenmiş yüksek performanslı hidrolik yağlardır.

 

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Koçak Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bulunduğu coğrafyanın önde gelen madeni yağ ve gres üreticileri arasında gösterilmektedir. Otomotivden endüstriye, havacılıktan denizciliğe, tekstilden savunma sanayine kadar 300 adetten fazla ürüne, 700’den fazla ambalaj çeşidine sahiptir. Gebze’de 4 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 12.500 metrekare alan üzerine kurulu Madeni yağ Gres ve Harmanlama Dolum Tesisi ile OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın madeni yağ kapasitesi günde 1 sarj ve 8 saat çalışma esası alındığında; 40.504 MT / yıl, gres kapasitesi ise 6.480 MT/yıldır, Antifriz 7.793 MT/yıldır. 4 kıtada Rafinol, Speedol, Ranuna ve F6 markalı ürünleriyle varlığını sürdüren Koçak Petrol, ABD başta olmak üzere 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

Adres :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Mahallesi, 4434 Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: +90 (262) 751 36 72
Fax: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

Google HARİTA

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.